Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!

15.9т

Луганчанин, який стояв на блокпостах сепаратистів, отримав умовний термін.

Жовтневий районний суд міста Харкова встановив, що обвинувачений активно брав участь у діяльності незаконного збройного формування "Армия Юго-Востока". Зокрема, в ході слідства встановлено, що в травні минулого року чоловік, який раніше брав участь у бойових діях в Афганістані і працював у Державній пенітенціарній службі, брав активну участь в організації блокпостів бойовиків.

Зі слів обвинуваченого,через деякий час після організації роботи блокпосту,він побачив на ньому невідомих людей з автоматами, а також представників місцевого козацтва. Вони(бойовики) також дали йому автомат, але навіщо- не сказали.За словами колишнього афганця, в бойових діях участі він не брав.

Людина,яка має досвід бойових дій, ветеран Афганістану,не знає навіщо йому дають автомат. Наш суд,звичайно, теж не знає навіщо ветерану Афганістана на блокпосту бойовиків дали автомат.

Вирок-умовний термін покарання.

Цікаво, що речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко вважає, що у зв’язку з російською агресією та проведенням АТО в Україні існує жорстка кримінальна відповідальність за злочини проти основ національної безпеки України.

"Відповідно до Кримінального кодексу, державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості, обороноздатності… безпеці України: перехід на бік ворога…, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, – карається позбавленням волі на строк від 12 до 15 років", - сказав п. Лисенко.

-Сідайте, панове шпигуни та бойовики.

-Громадянин суддя, а вони не можуть сісти!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости