УкрРус

Європа вимагає від України безробіття і економічної слабкості?

24.3т

На словах Європа нас підтримує, але чому ж реальні справи сьогодні так показово йдуть у розріз з деклараціями?

Якщо Європа вимагає відміни мораторію на експорт необробленого лісу-кругляка з України, то вона по суті вимагає від України збереження безробіття, економічної слабкості, фінансової залежності від міжнародних партнерів. Вимагає цього від країни-партнера, знекровленого російською агресією, від країни-друга, яка таку дорогу ціну заплатила за свій європейський вибір, від країни-союзника, яка є форпостом усієї західної цивілізації. Жодні макрофінансові кредити цього не варті того, щоб позбавляти українців роботи!

Тим більше хіба ми заборонили вивезення деревини з України, "перекривши кисень" європейцям? Везіть, але не необроблений ліс-кругляк, а будь-які вироби з деревини. Будь-які - дошку, паркет, меблі, папір... хто ж Вам заважає? Розміщуйте в Україні, яку ви називаєте партнером, свої виробництва і працюймо разом.

Я, до речі, окремо дякую усім європейським інвесторам, хто завдяки мораторію на експорт кругляка вже прийшов в Україну! Якщо у своїх розрахунках євробюрократи не враховують інтереси України, то може врахують хоча б інтереси власних інвесторів?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги