Наслідки зустрічі Папи і Кирила

8.8т

Зустріч Папи Франциска і Патріарха РПЦ Кирила нічого доброго не могла і НЕ принесла Україні. Було зрозуміло, що тема - України у кожної сторони викликає діаметрально протилежні асоціації. Для Кирила найважливіше було обіграти в декларації ситуацію в Україні для подальшого використання в ЗМІ РФ у контр-пропагандистській інформаційно-дезінформаційній кампанії в усьому світі, посилаючись на те, що навіть Папа засудив "внутрішній конфлікт в Україні, громадянську війну між самими українцями…"

Саме в такій інтерпритації російські засоби масової дезінформації озброяться наслідками даної зустрічі та тексту декларації. В теологічній частині декларації також Україна згадується винятково в негативному конфронтаційному контексті міжконфісійної боротьби і нестабільності між греко-католиками та православними. Цей аспект російська пропаганда використає на всі 146% в своїй внутрішньополітичній дискредитації України.

Підсумовуючи наслідки даної зустрічі та тексту декларації можна зробити категоричний висновок: - вона вкрай негативна для України, ворожа Україні, і нічого доброго їй не принесе. Росія переслідувала і використовуватиме дану зустріч винятково в своїй пропагандистській істерії та війні на всіх фронтах, не збираючись виконувати чи дотримуватися жодного постулата даної декларації.

Ватикан - опосередковано взяв на себе місію сприяти виконанню озвученого і підписаного. Тут, проглядається (можливо недоречна) асоціація між підписання Нормандською четвіркою "Мінську-2". Де, одна із сторін, сідаючи за стіл переговорів, сповідувала і переслідувала зовсім іншу мету, не збираючись виконувати жодного з 13 пунктів, але вимагаючи в односторонньому порядку іх виконання іншою стороною, і використання тексту домовленостей у своїх кон"юктурних цілях: зняття санкцій з РФ, отримання доступ до кредитів та активів цивілізованого світу, до технологій та інвестицій, а також подальшого продовження дестабілізації ситуації в Україні, шляхом прищеплення Україні кремлівської матерії мертвого донбаського сепаратистського тіла, з метою викликання подальшої гангрени українського тіла, і знищення незалежної України, як "… тимчасового цивілізаційного недорозуміння" в розумінні Путіна!

Гавана стала поганим символом недалекоглядності Ватикана. Краще би цього "історичного" прецеденту не було би ще з 1000 років!

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости