Доброе утро дорогие мои!

События, прошедших выходных, заложили фундамент новых отношений в политикуме, економике и определят наше с Вами будущее на долгие года. Уверен, Петр Порошенко и Игорь Коломойский, вскоре, станут двигателем реформ и лучшими друзьями. Все сливки съедены, осталось сварить кофе, кому с молоком, кому пустой.

Вони приречені бути разом та працювати на розвиток нашої держави. Часу замало. Вийдемо ми переможцями в кровопролитній боротьбі та сядемо в останній вагон Европейского потягу чи нас знову полонить східний хазар, залежить від двох.

1. Коломойський може піти на банкрутсво Приватбанку - це остаточно зруйнує економіку України.

2. Порошенко може посилити вертикаль влади, замість обіцяної децентралізації.

3. Коломойський може піти на мирову та свій менеджемт направити на служіння країні, а не тільки своєї бізнес імперії. Він довів усьому світу, що коли є загроза загибелі країни, усі повинні стати на її захист і цей крок посуті спас нашу державу від російської навали. Зараз потрібно спасти економіку.

4. Порошенко може очистити верхній ешелон влади від казнокрадів та провести нові позачергові вибори до Верховної Ради - поміняти уряд, провести швидкі реформи та спасти України. Все залежить від них...

"Каждый выбирает для себя - Женщину, Религию, Дорогу. Дьяволу служить или Пророку. Каждый выбирает для себя!"

Хорошего Вам дня и новых свершений. Движение - это жизнь.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги