Добрий ранок, дорогі мої!

Як Вам спалося? Погода змінюється, у Києві невеликий дощ. Пригадую прогноз погоди на першому національному радіо та радіо "Промінь". З великим здивуванням дізнався, що перші канали радіо - державні, працюють тільки на Київ та Київську область. Так працювала команда Кремля на знищення всього українського. Як таке могло статися, що ліцензію на ретрансляцію першому та другому національному радіо не видали їм в нацкомісії регулювання звязку? Як можна знищити стільникове радіо?

Безпека держави, насамперед, полягає з своєчасного оповіщення нашого населення у час Х та інші заходи, в яких держава повинна інформувати людей у випадках надзвичайного стану...

Вчора зустрівся зі своїм товаришем звязківцем, обмінялися думками. Будемо налагоджувати систему оповіщення. Указ президента від 6 грудня 2001 року "Про створення служби інформаційної допомоги населенню України" не скасований. Я є його автором. Після парламентських виборів займусь цим.

Нажаль, на Донбасі все йде по сценарію Кремля. Таке враження - як на мясокомбінаті, ми знаємо, що скотину ведуть на убій, та нічогісенько не робимо, хоча і любимо її, але все одно кінець відомий. Як можна віддати нашу землю на пограбування ворогу? Як ми будемо дивитись в очі нашим дітям, що напишемо в підручника історії за цей період? Капітуляція?

Путін, якщо його не зупинити, піде далі. Йому потрібна уся лівобережна Україна. Віддамо?

Гарного Вам дня. Сьогодні львівська кава "Бандерівська" - запашна.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости