newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Нуль розмітки, кончене узбіччя, жодних патрулів

13,2 т.
Полиция Черкасы

Таки не стерплю, скажу. Дивіться, яка з нами усіма відбувається історія.

Видео дня

У мене декілька справ по ДТП, різного ґатунку. Є, на жаль, і зі смертельними наслідками. Мені дуже шкода загиблих і їх близьких. Вину водіїв встановить слідство і суд, та я не про це. Я про те, як "владі" (а вона завжди має конкретні посади і прізвища) начхати на ці смерті.

1. Щойно їхав додому повз перехрестя Гоголя-Чорновола, де недавно насмерть збили пішохода, який перебігав дорогу. Нове освітлення над переходом вже не працює, ліхтарі через один, дорога як скло. При мені, буквально за 5 хвилин - екстрене гальмування перед пішоходом. Звоню на 1505, обіцяли "взяти в роботу".

2. 5 хвилинами раніше, на Чорновола, перехід з Молоткова. Жінка з дитиною у візочку не може перейти дорогу, потік машин, на переході темінь.

3. Перехід Шевченка-Іллєнка, суцільне скло весь день, маршрутки відгальмовуються за півкварталу. Лід просто на переході, біля бордюру.

4. Безліч смертельних випадків у Слободі, неосвітлена дорога, купа переходів, перехресть, велосипедисти, пішоходи, гуси, кури, автобуси. Сільська дорога, як вона є, лише трасса.

5. Золотоніська трасса, страшне місце. Щороку важкі ДТП зі смертями, каліцтвами, щороку гинуть велосипедисти. Нуль розмітки, кончене узбіччя, жодних патрулів.

6. Дамба. Патруль стоїть посеред дамби і чекає. Тоді як дівчинка загинула в Чапаївці. Через кілометр від патруля - чергове ДТП, знову 9-ка пішла на обгін. Чим може стоячий патруль зарадити -неясно.

І.т.п і т.д.

Я не про "зраду" тут, я про те, що дійсно на безпеку, як на системну проблему, ані в містах, ані на дорогах в областях ніхто - розумієте, взагалі ніхто не звертає уваги. Якщо думати не лише метрами доріг і освоєними коштами, всьому цьому можна запобігти.

Що я раджу: затвердити міську програму безпеки (без коштів або з їх мінімумом, це й так фінансується за своїми статтями видатків, справа в іншому), встановити нею стандарти безпеки і пріоритети в ЖКГ, архітектурі, деяких інших речах. Розумникам, які скажуть про ВЖЕ існуючі стандарти утримання доріг і їх будівництва - подивіться надвір, поміряємо ваші стандарти.

Все.

Думки про програму - є. Концепцію безпеки писав на свій хлопський розум два роки тому, щоправда, з іншими пріоритетами, та я на медалі і не претендую. Мені просто реально шкода людей.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...