Річка з отруйною водою

Стукнуло мені в голову зранку вибратися на високі кручі в районі південної частини села Пирогів, щоб зловити світанок. Я це зробив. Хоча довелося годину йти пішки і шукати дорогу наосліп. Своє сонце я вловив і натхнення набрався.

А вже коли йшов додому, то виявив, що з-під великої гори, на якій я був, постійно тече якась річка-вонючка з темною отруйною водою і впадає в річку Вита (Віта) неподалік.

А вже вдома я виявив, що ця річка з невідомими хімікатами - це фільтрат зі славнозвісного столичного сміттєсховища в Пирогові, яке закрили 30 років тому.

Закрили по-особливому - просто пригорнули звалище шаром глини і все. Ніякої гідроізоляції, нічого. І вся ця порохова бочка влітку і взимку, вдень і вночі постійно цідить у Виту свої темні води. А потім це впадає в Дніпро.

Просто подумайте про цю чорну річку наступного разу, коли будете щось викидати у сміттєве відро вдома, у сміттєвий контейнер на вулиці.

Викинути щось не в траву, викинути правильно ще не означає, що це випарується або чарівні звірятка розсортують відходи, охайно виливаючи, до прикладу, машинне мастило в герметичні резервуари.

Чарівна гора у Пирогові вже 30 років як присипана, але все ще робить свою справу. На додачу тепер є інша чарівна гора біля Підгірців, в яку щодня вивозять ваші сміттєві пакети.

Вчіться сортувати сміття. Вчіться продукувати його менше.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости