Візит Порошенка до США призведе до капітуляції Кремля

25.4т

Метою вашингтонського діалогу для нашого Президента було отримання статусу союзника США, натомість Україна отримала більше, на що можна було розраховувати. Окрім політичної підтримки дій та ініціатив Порошенка щодо встановлення миру, офіційний Вашингтон де-факто надав Україні статус "Стратегічного партнера". Цей статус без перебільшення є більш ефективним механізмів захисту національних інтересів обох країн. Натомість, Президент Порошенко, на моє переконання, знав про те, що Обама відмовить в наданні статусу головного союзника, тому нашим Президентом і було наголошена на необхідності в цьому кроці конгресменам та сенаторам США, іншими словами, Президент Порошенка натиснув на нерішучого Президента Обами, і це говорить про те, що важливі рішення Сполучених Штатів ще попереду.

Ми почали стратегічну співпрацю з економічного блоку, і результатом одноденного візиту Порошенка стало отримання Україною 240 мільйонів допомоги та 1 мільярду доларів фінансових гарантій.

Щодо оборонного сектору, на мій погляд, такі домовленості були досягнуті офісами Обами та Порошенка, але з тактичних причин не розголошуються.

Відверто кажучи, такої щирої та блискучої підтримки не мав жоден президент союзних країн США, і цей візит продемонстрував, що Україна зайняла своє достойне місце на міжнародній арені, і з рангу об’єкту ми перейшли в ранг суб’єктивного гравця. Порошенко в своїй промові чітко визначив геополітичний курс України, і без коливань заручився підтримкою американського політикуму. Це нова геополітична епоха нашої держави. Також візит П.Порошенка до Канади має свій позитивний результат, 2,5 мільярда кредиту, та наскільки я розумію, мова йде і про окремі поставки в оборонному секторі, які залишились поза акцентом.

Президент США підтримав мирний план Президента Порошенка та "непопулярні" Закони, які були прийняті ВР 16-го вересня. Це свідчить лише про те, що Росія та Путін програють геостратегічні змагання з Україною, які в кінцевому результаті призведуть до повної капітуляції Кремля.

Замисліться над тим, що країна з найпотужнішою економікою та розвідувальними технологіями підтримує план Порошенка, значить українському політикуму варто притримуватись цього плану і відмовитись від маніпуляцій на фоні виборчої кампанії. Тільки тоді мир буде повернуто.

Хочу окремо наголосити, що в ході вашингтонського діалогу і США, і Україною було наголошено, що територіальна цілісність та суверенітет України не може стати предметом переговорів. Крапка. І що найголовніше на сьогодні, українській делегації та Президенту вдалось переконати уряд Америки, що вони, як один з гарантів безпеки України, мають долучитися до переговорного процесу з Росією.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги