Цинічні бандерівці - кошенята в порівнянні з цинічними донецькими

43,8 т.
Цинічні бандерівці - кошенята в порівнянні з цинічними донецькими

А чи знаєте ви, цинічні бандерівці, чому на окупованих територіях нині модно продавати квартиру російським військовим? Наголошу, саме російським військовим. Ви, певно, думаєте, що з почуття вдячності "за визволення" від хунти, або через безпеку процесу продажу? А ні!

Видео дня

Секрет мені вчора відкрив один переселенець, який живе в Києві і прямо зараз теж намагається продати своє житло саме російським "командіровочним". Бо (а, тепер, шановні циніки, читаємо повільно і уважно!) – ті, хто на окупованих територіях кажуть, що документи купівлі-продажу оформлені в ОРДО в Україні "ніколи не визнають" і "коли Україна повернеться", вони можуть спокійно виселити вояк і отримати квартиру назад.

Гроші звичайно, ніхто повертати не буде. От!.. Ви також розумієте, що через такий продаж квартир в ОРДО множаться лави тих, хто власною кишенею зацікавлений у тому, аби на окуповані території якнайшвидше повернулася Україна, а лохи-визволителі забралися геть. То, кажете, що це ви - цинічні бандерівці? Та ви кошенятка наївні у порівнянні з цинічними донецькими!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...