Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Множинне громадянство: диявол в деталях

5.2т

Всі сьогодні розпитують про законодавчу ініціативу Президента щодо множинного громадянства. На сайті ВРУ тексту його законопроекту ще нема, тому не можу нічого конкретного сказати щодо нього. А от ідея абсолютно правильна.

Стаття 4 Конституції говорить: "В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом." Це означає, що закон повинен трактувати факт набуття особою громадянства іншої держави, як підставу для припинення громадянства України. І зміни в Закон про громадянство повинні лише вдосконалити процедуру ініціювання та розгляду таких справ.

Частина перша статті 25 Конституції: "Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство." лише підтверджує вище сказане. Вона забороняє безпідставно позбавити особу громадянства і гарантує право особи змінити громадянство. Коли особа набуває громадянство іншої країни, вона мусить бути свідомою, що вона саме реалізує своє право змінити громадянство. Оскільки "в Україні існує єдине громадянство". Тобто подвійного, потрійного, та іншого множинного громадянства бути не може.

Але важливо подивитися як саме Президент пропонує врегулювати процедуру. "Диявол" може сидіти в деталях.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги