Отаман терористів смертельно хворий

28.9т

Як повідомляють джерела наближені до керівництва т.зв."Всевеликого войска Донского" отаман Козіцин смертельно хворий. У нього рак легенів і наразі у Росії він проходить курс інтенсивного лікування, і перебуває в поганому стані.

Загони підпорядковані отаману Козіцину контролювали фактично 80 відсотків окупованих територій у Луганській області. Раніше в пресі були повідомлення, що отамана вивели з тимчасово окупованої території Луганської області через незгоду з політикою офіційного Кремля щодо розвитку подій на Донбасі. Козіцина звинувачували у козацькому сепаратизмі і відсутності підпорядкування не тільки самопроголошеному лідеру ЛНР Плотницькому, але й безпосередньо російським куратором.

Але, виявилося, що причиною його відкликання є захворювання на рак.

Ця інформація певний час приховувалася російськими спецслужбами, щоб уникнути внутрішніх конфліктів в козачому середовищі за контроль над територіями. Відсутність людини, яка б володіла таким самим авторитетом серед козаків та місцевих, як Козіцин і могла б об"єднати навколо себе розпорошені козачі загони,і спонукала російські спецслужби на проведення адресних зачисток серед т.зв.козацьких отаманів та лідерів місцевих бойовиків,які були підпорядковані Козіцину.На певному етапі російським спеціальним службам вдалося нейтралізувати на території т.зв. "ЛНР" та "ДНР" отаманів Косогора , Батю та низку польових командирів,які були безпосередньо підпорядковані отаману Козіцину,або входили в зону його впливу.

Виникає питання - звідки і хто поділився інформацією про стан здоров"я Козіцина з найближчим оточенням Дрьомова, який, до речі, був нагороджений Козіциним вищою військовоюнагородою т.зв."Всевеликого войска Донского" і користувався ,як підтримкою самого Козіцина, так і авторитетом серед козаків.

Замах та усунення одного із ватажків бойовиків "ЛНР" Олексія Мозгового був пов'язаний саме із станом здоров'я Козіцина.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги