Свирид Опанасович
Свирид Опанасович
Украинский блогер

Блог | Із старенького

Із старенького

Сумний та невеселий сидів Владімір Владімірович Х**ло у своєму просторому, обставленому різним шматтям кабінеті, в числі чого: ручний стєрх у клітці, розп’ятий на стіні піджак Януковича, діван в стилі рококо, в якому ї**ться шашель, копія портрета Пшонки та інше. На столі лежить розгорнута посередині книга "Дєтство Геббельса". Сумно і печально дивиться Владімір Владімірович на мовчазний телефонний апарат прямого зв'язку з Вашингтоном. Вже вкотре за сьогодні він намагався додзвонитися до Барака Хусейновича Обами, але на тому кінці дроту суворий голос відповідав, що Барак Хусейнович зайнятий і не може взяти слухавку.

Видео дня

На очах у Владіміра Владіміровича навернулися сльози.

- Я етого не винєсу! Боже мой! (Починає ридать.)

Тремтячими руками заходиться відкривати оздоблену двоглавим орлом золоту коробку з якої нюхають кал. Владімір Владімірович такого ще не нюхав. Кал був імпортний - ранкова порція від Стрелка-Гіркіна.

Аж раптом задзеленчав телефон. Владімір Владімірович від несподіванки обляпався вмістом коробочки, схопив слухавку и тамуючи подих проказав "Альо". У відповідь прямо у вухо гулко вдарив бадьорий голос чорнокожей бестії:

Обама: Хеллоу, Владімір. Шо з голосом? Ти якийсь х***вий зробився! Чи у тєбя жизнь х***вая такая, чи у тєбя кожа на головє сухая, я тебе не пайму!

Х**ло: (червоніє). У мєня волос ломкій.

Обама. А х*й в тєбя случайно не ломкій? Га-га-га (регоче). Ну нє абіжайся.

Владімір Владімірович у відповідь почтітєльно зітхає с уваженієм кача головою. Видно шо он заздрить красивому і сильному мужичку Бараку Хусейновичу.

Х**ло: Так я насчот того... Я магу бить спокоєн?

Обама: Та пішов ти нахуй, спакоєн! У нас развєдка дуже харашо работаєт. Када у вас хто ідьот срать, то ми уже і знаєм. Пойняв?

Х**ло: Пойняв, но...

Обама: Нікакіх но!

Х**ло: Но я же кума свого в Донєцк послав! Ето же ваш інстітут його розробляв, так шо можете бить уверені, Барак Хусейнович...

Обама: Сам ти лабораторний, Владімір. Нюхай свій кал і нє отвлєкайся. Но токо шось пойде не так, смотрі мнє. Ти же меня знаєш!

У слухавці щось клацнуло і пролунали короткі гудки.

Владімір Владімірович постояв хвильку і зітхнувши натиснув кнопку визова прес-секретаря Дмітрія Сергеєвіча Піськова.

Крадучись, на полусогнутих до кабінету входить Піськов: - Звалі, Владімір Владімірович?

Х**ло: (здивовано оглянувши Піськова) Ти чево уси збрив, дурік?! Может у тебя волос ломкій?

Піськов червоніє

Х**ло: Х*й у тебя ломкій... Сідай, пиши давай.

Владімір Владімірович нюхнув нарешті калу і заходився диктувати:

В соответствии с ранее достигнутой договорённостью состоялся телефонный разговор Владимира Путина с Президентом Соединённых Штатов Америки Бараком Обамой.

Піськов старанно записує, час від часу підводячи відданий погляд на шефа.

У кабінеті сутеніє. Лунає ніжна токката.

Завіса

23 червня 2014 року

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...