Європа нарешті побачила російські танки

27.9т

1. НАРЕШТІ!!!! ЮНІСЕФ доставив в Україну 2,5 млн доз вакцин БЦЖ для профілактики туберкульозу у дітей, закуплених за замовленням Міністерства охорони здоров'я України

2. Карліто відмовився від зустрічі в Нормандському форматі на базі саміту G20. Замість цього він воліє окремо зустрітися спочатку з Оландом, потім з Меркель. В Кремлі особливо наголосили, що це не зустрічі в Нормандському форматі, а лише односторонні зустрічі лідерів держав. Що після "ДРГ в Криму" зустрічатися в цьому форматі РФ не бачить сенсу. До чого я це веду?

Давайте відновимо в голові хронологію подій, що сталися в Україні в останні два роки:
- Порошенко запропонував свій план по вирішенню конфлікту на Донбасі. (тоді це називалося саме так). "Деякі політичні сили" заявили, що це ганьба для України.
- В Нормандському форматі були погоджені "Мінські угоди", в основу яких було покладено план Порошенка. 
- Рада проголосувала в першому читанні зміни до Конституції в частині децентралізації, які "деякі політичні сили" назвали "узаконенням особливого статусу Донбасу" та відмовились за ці зміни голосувати.
- Росія обурилася на прийняття в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації та заявила, що це не те, що вона вимагала від України, і тому Росія не буде нічого робити в рамках Мінських угод.
- "Деякі політичні сили" продовжують наполягати, що Мінські домовленості вигідні тільки Росії, що це здача український територій ворогові. 
- Парєбрікі арештовують фейкових типу терористів в Криму, та заявляють про свій намір вийти з Мінських домовленостей.
- Кримлівський Карлік остаточно заявив про небажання зустрічатися в Нормандському форматі.

І ось тут – головне запитання до "Деяких політичних сил"! Якщо Мінські домовленості так вигідні Кремлю, то якого милого вони динамлять їхнє виконання, а потім взагалі виходять з Мінського процесу? А може, Кремлю це було дійсно невигідно? А може, саме тому "Деякі політичні сили" так вистрибували зі штанів, щоб максимально розкритикувати Мінські домовленості? Хай відповіді на ці питання кожен знайде для себе сам. І краще зробити це перед майбутніми виборами.

3. #ІхТамНєт. Ангела Меркель знову підкреслила, що санкції з Росії будуть зняті лише за умови виконання нею Мінських угод. Меркель зокрема заявила, що була приголомшена, коли перший російський танк перетнув український кордон. "Сьогодні ж йдеться не про один танк, а про дуже, дуже багато танків", - заявила канцлер ФРН і додала, що нікому не дозволено безкарно перекроювати кордони в Європі. Не пройшло й двох років, коли Європа нарешті прозріла та побачила російські танки.

4. Кабінет міністрів запустив сайт, на якому зібрано інформацію про розрахунок тарифів, а також можливих комунальних субсидій для громадян України. "Сайт http://teplo.gov.ua/ - це сайт, який дає відповіді на найбільш поширені в суспільстві питання. Чому зросли тарифи? Як формується ціна на газ? Для чого потрібні субсидії? Як зменшити комунальні платежі?" - зазначив Гройсман.

5. В Європарламенті підготовлений і зареєстрований проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги

6. У Києві, Львові та Харкові Міністерство внутрішніх справ України та ЄС запустять новий проект з реформування поліції, очікуваний розмір допомоги становитиме близько 6 млн євро. Проект складатиметься з двох частин: перша – це концепція community policing (взаємодія поліції із громадою), друга – сrowd control (забезпечення громадського порядку).

7. А це дійсно крута новина! Україна стала абсолютним чемпіоном світу з ракетомодельного спорту. Україну на чемпіонаті представили 29 спортсменів. Більше учасників привезли лише США та Китай – 34 та 50 відповідно. Чемпіонат світу проводився на Львівщині з 23 по 29 серпня. Кажуть, що коли нагороджували українську команду, десь за лаштунками лукаво посміхався Кривавий пастор, бо він точно знає де можна застосувати навички ракетників-чемпіонів.

Трохи про боротьбу з корупцією:

8. Департамент боротьби із злочинами у сфері економіки ГПУ разом з "К" СБУ та ВБ ДФС затримали на гарячому чергового податківця. На цей раз - начальника ДФС Київської області. В ході обшуків вилучено 68 тис дол, 100 тис євро, 1 млн грн, брендові годинники, розписка на 160 тис у.е., печатки фіктивних фірм.

9. Правоохоронці викрили начальника одного з управлінь головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, який "кришував" діяльність конвертцентру. І це не та сама новина, що в пункті 8.

10. Начальника відділення інспекторів прикордонної служби ВПС Харків Харківського прикордонного загону затримали на хабарі

11. Виконувача обов’язків директора Інституту сільського господарства Національної академії аграрних наук України затримали під час одержання 500 тисяч гривень хабара слідчі прокуратури Одещини спільно з працівниками Служби безпеки.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости