Рептилоїдне

Рептилоїдне

Перше враження від Америки - на виході з аеропорта нас зустріли десятки американців, типових таких простих американців, от саме що "білих, англосаксів, протестантів" (не лише з вигляду - швидко розпитав, що їх організував місцевий пастор і костяк "двіжухи" це один з протестантських приходів неподалік летовища). В руках - саморобні дуже милі плакатики на тему того, що Америка - країна мігрантів, що саме мігранти з усього світу зробили Америку великою, що вони, прості амеркианці, люблять всіх нормальних людей, раді гостям та мігрантам з усього світу, і щоб ми не судили про Америку по дурную Трампу.

Пригадав першу мету тоді ще геть дитячого Євромайданчика - показати світові, що Янукович то одне, а Україна - зовсім інше... Поруч - інша ініціатива, теж волонтерська: безкоштовна правова допомога всім прибулим. Так що все ок - вони перехворіють Трампом, одужають та стануть ще сильнішими та згуртованішими довкола своїх цінностей.

Перші враження від Вашингтону - блін, це таки абсолютно імперське місто, але таке, яким має бути столиця світової імперії, а не калічна подоба цього, як у орків.

Видео дня

Ну як хочете, але ніхто мене не переконає, що вся ця імперська велич будувалась для управління купкою малорозвинених британських колоній, які посварились з короною та відокремились. Ні фіга подібного, це одразу будувалось яко столиця світу, осідок "невидимого світового уряду", це від початку й до кінця - масонський проект, в якому американським колоніям відведено всього лише роль "експериментального майданчика" та передового форпосту нового глобального ліберального світу, а Вашингтон - обличчя цього світу та його адмінстративний центр.

І попри те, що виборці Трампа в упор не хочуть зрозуміти велич задуму Батьків-Засновників і замість світової імперії хочуть замкнутись у просторі тих самих перших колоній та скотитись на їхній рівень свідомості 18 століття - у них не вийде, масонський проект надто потужний, та головне - надто привабливий, на відміну від їхнього.

Мені остаточно все стало ясно від прогулянки "федеральним трикутником" - умовно аналогом наших Печерських пагорбів :) Знаєте, яких споруд найбільше поруч з Капітолієм та іншими адмнбудинками? Що разом з Сенатом та Конгресом розміщене у самому серці світової імперії?

Це комплекс музеїв Смітсонівського інституту, від музеїв мистецтв (в асортименті), включно з купою історичних, і нарешті величезні Природничий музей та Музей авіації та космосу. І саме тому ця імперія непереможна - бо вона заснована на знаннях, науці, культурі, і все це - найбільш сучасне на кожний момент часу. Це - імперія розвитку та прогресу, на відміну від орківської та інших подібних імперій "консервації славетного минулого".

І так, полишаючи поза цим текстом питання, добре чи погане в принципі чиєсь світове панування, якщо повірити у протистояння "імперії масонів та рептилоїдів" з імперією орків та свинособак - так, Аз Єсмь Рептілоїд!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.