, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Китайський Новий рік з українцями

1.4т

За китайським гороскопом в ніч на 8 лютого настає Новий рік за східним календарем, та розпочинається рік Червоної Вогняної Мавпи.

Ми зустріли Китайський новий рік – настав рік Мавпи. У Зимовій країні на ВДНГ пройшов казковий концерт. Все було чесно і зворушливо. Була дуже тепла атмосфера. Були люди абсолютно різного віку: 4-х річна малеча, школярі, підлітки зі студентами і старші люди. Звичайно, всі ми танцювали і співали як пісні з мого репертуару, так і народні. Я говорила зі сцени оптимістичні речі, щоб підтримати людей у цей нелегкий період, але навіть у свята доводиться підбирати слова оптимізму. Крім дійсно щирих людських речей практично не було, що говорити. Я пробувала жартувати і на політичні теми, і стосовно діяльності окремих наших політиків... Той час, який ми провели разом з людьми під час концерту, був для мене особливим.

Хочу подякувати всім людям за атмосферу, яку вони створили. Українці, вище носа! Все у нас буде круто. Наш запал і драйв нікуди не подівся. Навіть, якщо ми відчуваємо, що наші настрої дещо не такі вже запальні, і все поки що не так, як би ми того хотіли, наш драйв зберігся. Я вірю в нас. Прийшла Мавпа, і я вірю, що вона принесе нам позитив. Бажаю всім нам позитиву на весь рік.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги