Негайно вигнати Савченко з ПАРЄ!

15.6т

Як член Постійної делегації ВР України в Парламентській асамблеї Ради Європи вимагаю від спікера парламенту Андрія Парубія негайно почати процедуру відкликання народного депутата від "Батьківщини" Надію Савченко зі складу нашої делегації в ПАРЄ.

Це сором для держави, що інтереси нашої держави представляє відверта ефесбешниця Савченко, яка займається антидержавницькою діяльністю і виконує вказівки кума Путіна Медведчука з метою дестабілізації ситуації в нашій країні і медіа-відбілювання терористів Плотницького, Захарченка та інших.

Сподіваюсь, Андрію Володимировичу, Ви підтримаєте цю ініціативу і докласте усіх зусиль, аби припинити це ганьбище нашої державності. По процедурі треба, щоб спочатку було відповідне рішення міжнародного комітету ВР. Тож закликаю усіх депутатів з патріотичною позицією разом зі мною прийти на найближче засідання цього комітету, яке відбудеться, ймовірно, в середу за тиждень, 21 грудня.

Між іншим, якщо говорити про справи внутрішньо-парламентські, то народний депутат Украіни (!) Надія Вікторівна Савченко працює у комітеті ВР з питань ...національної безпеки і оборони. Реально. Подивіться на сайті Верховної Ради, хто не вірить. Потрапила ефесбешниця саме у цей парламентський комітет ...правильно, за квотою партії "Батьківщина".

***

Задумайтесь!

1. Кремлівська агентка Савченко представляє Україну (су*а, не Московію, не "ЛНР", не "ДНР", а нашу святу Україну!) у Парламентській Асамблеї Ради Європи - одній з найповажніших світових інституцій.

2. Особа, яка виправдовує Захарченка і Плотницького - тих, які вбивали і вбивають наших Героїв на фронті, які вбивали і вбивають мирне населення, які знищували і знищують інфраструктуру на Донбасі - займається, зауважте, питаннями національної безпеки і оборони... Господи, заступи і одведи від таких "захисників".

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги