Може, бюджетні кошти на партії спрямувати на інвалідів та ветеранів АТО?

4.5т

Як стало відомо, більшість політичних партій НЕ ВІДМОВИЛИСЯ від бюджетного фінансування.

Зокрема, як повідомляла Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, в цьому році з Держбюджету мають виділити "Народному фронту" 100 млн. 545 тис. грн, "Блоку Петра Порошенка" – 99 млн. 87 тис. грн, "Самопомочі" - 49 млн. 846 тис. грн, "Опозиційному блоку" – 42 млн. 840 тис. грн, Радикальній партії Олега Ляшка – 33 млн. 815 тис. грн, "Батьківщині" – 25 млн. 793 тис. грн.

А вчора стало відомо, що на цьому тижні НАЗК виділить кошти у розмірі 25% від загального розміру щорічного державного фінансування. Таким чином, "Народний фронт" отримає 25 млн. 136 ,4 тис. грн., БПП - 24 млн. 771,8 тис. грн , "Самопоміч" - 12 млн 461, 65 тис. грн., а Радикальна партія Ляшка - 8 млн 453,925 тис. грн. Через відсутність необхідних документів, НАЗК поки що не надала відповідного фінансування партіям "Батьківщина" та "Опозиційний блок".

Я вже звертав увагу на те, що в умовах бідної та корупційної України бюджетне фінансування політичних партій є просто АМОРАЛЬНИМ!

Цікаво, що майже одночасно з повідомленнями про бюджетне фінансування партій, з’явилась інформація про членів цих "бідних" партій, які літають на приватних літаках…

З огляду на це, у мене пропозиція до керівництва партій: а, може, правильніше було би ці кошти платників податків спрямувати на лікування військових-ветеранів та інвалідів?!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги