Як в Україні посилили соцзахист учасників АТО

3.6т

Щодо виплат соціальної допомоги малозабезпеченим: давно чекали цих змін. Багато родичів учасників АТО звертались з питаннями щодо правомірності позбавлення їх права на соціальну допомогу від держави, як малозабезпеченим сім’ям.

4 серпня президент підписав зміни до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім"ям". Цього тижня Закон буде опубліковано і зміни наберуть чинності. До сукупного доходу сім’ї тепер НЕ буде враховуватись грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення.

Це означає, що малозабезпечені сім’ї військовослужбовців (мобілізовані, контрактники), які раніше через доходи військовослужбовців (мобілізовані, контрактники) були позбавлені такого права можуть знову звертатись за соціальною допомогою.

Важливо!!! Для оформлення допомоги не потрібно чекати отримання посвідчення УБД, достатньо довідки встановленої форми про безпосередню участь особи в антитерористичній операції.

Основна маса таких родин проживає в сільській місцевості, які в інтернеті новин не читають тому передавайте.

Р.S. Закон був прийнятий в липні, будемо сподіватись, що скоро будуть підписані Закони про амністію та щодо контрактної служби, які були прийняті теж в цей період.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости