Про гуманітарну змію Х**ла

1.5т

В діда появилася хвилька вільного часу, тому він позволить собі висказацця по поводу гуманітарного конвоя, до якого прикута увага небайдужих громадян.

Друзі, будьмо мудрими і не купуймося на брудну провокацію кремльовських маніпуляторов. Так іменно і задумано - держать всіх в напряженії, провоціруя спалахи істерії й паніки.

Дід вспоминає 2003 рік і бульдозєра, який докопується до Тузли. При чому ніяких об'яснєній із Москвабаду не надається. Бульдозер собі копає і копає, по метру наближаючись до кордону України. А Х**ло сидить в Кремлі і наблюдає за реакцією. Тагда реакція була правильна і потому бульдозер остановився, а винуватим назвали губернатора Карснодарського края, на чому інцідєнт був ісчерпан. Тобто, все зійшло на циганський пшик.

Медлєнне продвіженіє до кордону України змії-альбіноса - тіпічна гебістська уловка, направлена на психологічне запугіваніє.

Шо може проізойти з тим конвоєм такого, шо не може статися і без нього?

Ровним щотом нічого.

Конвой оружіє везе? Навряд. В Х**ла, к сожалєнію, масса других возможностєй завезти оружіє, бо в кордоні величезна дирка.

Но заметім - конвой направляєцця не в Ростовську губернію і планірує заїхати в Україну не через дирку в нашому заборі. А через ворота, офіціально, через КПП в Харківській області.

Значить планіруєцця піар-акція для тєлєвізора.

Х**ла влаштує і довге стояння конвою на граніце та тривалі препіратєльства - перегружаттся, чи не перегружаться. Они шо, на штурм КПП пойдуть? Нєт канєшна. Будуть стояти і препірацця, а гавноньюси будуть ето стояніє транслірувать в зомбоящики.

А Х**ло завтра виступаючи в Криму горько посєтує - от наша хароша гуманітарка стоїть на граніце, молоко кисне, діти в Луганську плачуть, а кієвська хунта не пускає.

Шо цим доб'ється Х**ло? Він когось у чомусь переубідить? Нікагда. Руссовата і так уверена, шо он велік і магуч, а Україна і весь світ добре знає, шо Х**ло єсть Х**ло.

Х**ло щитає себе маніпулятором-гіпнотізьором, но його гіпнози діють лише на нєокрепшу псіхіку руссовати. А ми ж таки із вами дорослі сильні люди і чхать хотіли на його фокуси.

Дід рекомендує нашій власті впертися і настаювать на своїх условіях - гуманітарка має бути перегружена на машини Красного Креста. Крапка. І нехай собі гавноньюси кацапські пишуть, шо хочуть. Они в любом случаї писатимуть х**ню.

Наші погранічніки і таможенніки готові і свою задачу знають. Армія не дрімає, а роботою нашої разведки дід приятно удівльон.

Так шо видихаєм і спокойно наблюдаєм ету кумедію.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости