Брудна кампанія проти Пенсійного фонду

13.2т

Протягом останнього тижня мав числені спілкування із представниками ЗМІ. під час яких лунало постійно питання верифікації соцвиплат та пенсій.

Щоби зняти усі питання навколо цифр, фактів та маніпуляцій щодо цієї теми хочу чітко зафіксувати свою позицію.

Півтора роки тому, коли я був призначений міністром соцполітики, перше завдання, яке я поставив перед новопризначеним керівництвом Пенсійного фонду - провести жорсткий аудит та верифікацію усіх пенсійних справ у ПФ. Ця робота тривала протягом 9 місяців 2015 року.

Ми постійно і неодноразово звітувалися та інформували суспільство про цю роботу.

І тому досить дивною для мене стала брудна компанія , яку розгорнули деякі псевдоексперти вже наприкінці 2015 року, проти мене, команди Пенсійного фонду та нашої роботи з верифікації, яку ми провели в межах усієї системи соцзахисту та Пенсійного фонду.

Чого я тільки не наслухався за цей час: і про те, що ПФ платить від 15 до 30 млрд гривень щороку "мертвим душам" і подвійних-потрійних виплат, і про корупційну заангажованість, і про те, що ми проти верифікації, бо "лічно возглавляєм ОЗУ з розкрадання коштів ПФ". І т.д.

Зводилась вся ця істерія до одного: дайте Мінфіну зробити верифікацію та перевірити діяльність ПФ.

Дали. Без питань.

Протягом лютого-березня до Мінфіну було передано всі бази даних про 11,5 млн пенсіонерів та 32 млн справ з єдиного реєстру соціального страхування.

Сьогодні маємо вже попередні результати здійсненої Мінфіном перевірки. Сухий висновок: у Пенсійному фонді України не виявлено і не підтверджено ЖОДНОГО (!!!!) випадку подвійних виплат та виплат померлим громадянам.

Сподіваюсь, що всі ті, хто масовано поливав брудом протягом останніх півроку нашу команду і розповідав про 15-30 млрд виплат "мертвим душам" знайде в собі сили і мужність вибачитися за свою неадекватну позицію у цих процесах.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги