Події в Мукачевому: істина має бути встановлена

3.6т

Вчора ознайомився з текстом відкритого листа правоохоронців Закарпаття направленого на моє ім'я та послу США в Україні Джеффі Р. Пайетту.

У зв'язку з викладеними в цьому листі обставинами, мною сьогодні направлено депутатське звернення до Апеляційного суду Закарпатської області з вимогою надати, якщо такі є в наявності рішення, якими дозволялися оперативні заходи стосовно бійців "Правого сектору" на Закарпатті в період з 7 по 11 липня.

Хоча вже зараз без офіційної відповіді можу з повною відповідальністю стверджувати, що такі оперативні заходи проводились як МВС так і СБУ. Керівники цих силових структур на Закарпатті в повній мірі знали про підготовку "стрілки" 11 липня в Мукачево між бійцями "Правого сектора" та людьми нардепа Ланьо "Блюка". Знали і не запобігли кровопролиттю. За це вони мають понести кримінальну відповідальність в незалежності від звань і відомств де працювали до відсторонення.

Щодо фактів тиску на оперативних працівників з боку високопоставлених керівників МВС, я прошу цих оперів якнайшвидше в приватному порядку, а конфіденційність я гарантую, вийти на мене і надати докази своїх слів. Я гарантую, що якщо інформація надана вами знайде своє підверження, то вона буде включена в звіт ТСК по Мукачево і озвучена з трибуни парламента.

Передачу оперативного супроводження розслідування справи про криваві події в Мукачево 11 липня, які проводить слідчо-оперативна група Генпрокуратури від МВС до СБУ, вважаю справою безперспективною, оскільки працівники цих силових відомств на Закарпатті в однаковій мірі мають безпосереднє відношення до кровопролиття в Мукачево і є однаково зацікавленими в захисті честі мундиру. Тим більше, щодо роботи слідчо-оперативної групи ГПУ вже залучені як працівники МВС так і СБУ.

Звинувачення народних депутатів, членів ТСК Пацкана і Лунченка в зацікавленості, а можливо і в особистій причетності до кривавих подій 11 липня в Мукачево, мають бути ретельно перевірені слідчо-оперативною групою ГПУ. В свою чергу, я також перевірю вище згадані факти і зобовязуюсь про результати перевірки повідомити ТСК і громадськість.

Я вже озвучував зацікавленість народних депутатів Пацкана і Лунченка в збереженні на займаних посадах прокурора Закарпаття Володимира Янко і керівника закарпатської митниці Романа Крутяка. Як на мене, то вже цієї обставини мало б бути достатньо для відкликання Пацкана та Лунченка зі складу ТСК по Мукачево, але це питання політичне і залежить виключно від волі українського парламена.

Що ж до об'єктивності в розслідуванні, яке проводить ТСК по Мукачево, то його об'єктивність і всесторонність, як на мене, залежить від того, чи вдасться членам ТСК поспілкуватись з бійцями "Правого сектора", які брали участь в подіях 11 липня. Як відомо, четверо бійців ПС учасників подій в Мукачево перебувають під вартою, але членам ТСК з ними зустрічатись не дозволяє керівник слідчо-оперативної групи ГПУ. Інші закарпатські бійці ПС включаючи комбата "Чесного" Романа Стойко, реально воюють на Східному фронті і не шкодуючи власного життя і здоров'я захищають країну від російського агресора. За моїми данними вже після кривавих подій в Мукачево комбат "Чесний" був поранений в одному з боїв з російськими окупантами.

Хотів би я подивитись на тих, хто готовий їхати в зону АТО на передову і, щось пред'явити Роману Стойко. А тим часом без інформації від бійців ПС, які брали участь в подіях 11 липня в Мукачево, цілісної картини цього кровопролиття скласти не вдасться.

Саме в цьому напрямку я і працюватиму, бо істина все ж таки має бути встановлена...

P.S. Заяву народного депутата Пацкана стосовно того, що не контрабанда, а якась третя сила стала причиною кривавих подій в Мукачево 11 липня, вважаю спробою відвести увагу громадськості від закарпатської митниці, її керівника Романа Крутяка і перерозподілу контрабандних потоків

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости