УкрРус

Садовий може стати наступним президентом

Доброго дня, дорогі мої!

Оптимізм Петра Порошенка я, на жаль, не поділяю. В новому складі парламенту може бути коаліція з партій Порошенка, Яценюка та Садового, а це з мажоритарниками 240 депутатів. Через погіршення економіки та переддефолтного стану з цієї коаліції побіжать мільйонери та потаємні опозиціонери...Що в цьому випадку буде робити Порошенко? Так вірно, знову розпустить Раду.

Я не прогнозую, я знаю сценарій Банкової для цього періоду, це не складно зробити і Вам, прогляньте період президентства Ющенка. Юля конкурувала зі своїм любим президентом, Арсеній почне конкуренцію з Порошенко. Складним буде час прийняття рішень в новій окупації Кремлем Маріуполя, Запоріжжя, Херсону, Миколаєва та Одеси (на жаль цей план планомірно виконується Генштабом РФ). Порошенко і в цей час буде шукати миру у Кремля та проводити переговори з припинення вогню.

Яценюк підтримується більшою мірою олігархічним лобі та вміє в певний час зробити гарну виставу. Для мене було прогнозовано, що Арсеній за короткий термін візьме реванш. На жаль, наші політики наступають на ті ж самі граблі, які вже раз дали їм по лобі. Ляшко буде репресований у парламенті нового скликання, Юля займе позицію нейтралітету та Садовий буде розкручу вати свою політсилу до прийняття рішення по новому розпуску парламенту. Садовий може стати наступним президентом, якщо Арсеній зараз стане Прем'єром.

В цих умовах голова уряду вже дійсно буде камікадзе і повинен узяти на себе усю відповідальність за не популярні реформи. Порошенко, шукаючи миру з Москвою, упустить шанс адаптуватись у европейському просторі. Я не думаю, що він підігрує Путіну. Все на жаль, банальніше - Петро Порошенко не віддасть ніколи свої мілліарди в управління сторонній особі. Його статки будуть завжди працювати на збагачення ще більшою мірою і не в європейському вимирі. Правила бізнесу у Європі інші ніж у нас. Там не декларують. Якщо корупція у нас роз"їдає усю владу, то у Європі цього терпіти і дня не будуть. Як таку країну, з величезним адміністративним апаратом та високим рівнем хабарництва, запрошувати в повноцінні члени ЄС?

Минулого року у серпні я був вимушений виїхати з країни на деякий час... Працювала команда ФСБ зі своїми агентами, робили усе - провокації, дискредитували, спеціальні акції проводили по доведенню мого підприємства до банкрутства. Ця команда працює і зараз. Окремі особи, яких використовує російська розвідка, працюють в офісах Армена Саркісяна, Юрія Єнакієвського, Ахметова, Ляшка, Бойка. Вони нікуди не поділись, вони адаптовані у владу на середньому рівні скрізь по Україні. Прізвища з доказами я готую, скоро оприлюдню. Люстрацію за один день чи місяць зробити в Україні неможливо. Можливо змінити стан речей, коли свідомість наших виборців поміняється з "совєтської" моделі на сучасну - європейську, але це роки, при таких правителях та нардепах. Може підтримати команду Садового? Він, на мій погляд, зможе прищепити простому українцю ненавість до олігархів та "совєтських" ідей. Прем'єр з нього непоганий вийшов би. Як пане президенте, на Вашу думку?

Гарного Вам дня!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги