Без чого можна в армії обійтися?

Без чого можна в армії обійтися?

Як екс-офіцер ЗС СРСР я проти загального призову на 1,5 роки. Курс молодого бійця в радянській армії був розрахований на півроку. І цього терміну абсолютно достатньо, щоб строковик оволодів простими військовими спеціальностями.

І, я вважаю, призивати потрібно лише на солдатські спеціальності. Сержантський склад має бути професійним.

При цьому, безпосередньо військовою підготовкою в радармії або, як ми її називали, 'тюрьмі народів' особовий склад займався від сили тиждень-півтора на місяць. Левову частку всього іншого часу займала караульна служба (по суті, виконання функцій сторожа), території, партполітробота (це, між іншим, потрібно і зараз), шагістика на плацу, наряди-чергування-прибирання і ще казна-що, що коротко описувалося старим терміном "армійський пиз....тизм".

Видео дня

Окрема тема - вічне прибирання території, яка завжди має бути прибрана, але яку ніколи за всі часи радармії не змогли остаточно прибрати.

Насправді, без всіх цих речей потрібно обійтися. Солдат не має чистити картоплю, мити підлогу в казармі, або мести плац. Його справа - досконало вивчити свій гвинтик у механізмі знищення ворога. Півроку для цього достатньо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.