Александр Балдынюк
Александр Балдынюк
Президент ассоциации "Укркондпром"

Блог | Александр Балдынюк: Скільки разів ви маєте почути новину, щоб повірити в неї?

 Скільки разів ви маєте почути новину, щоб повірити в неї?

Я маю кілька знайомих, які пройшли навчання і виїхали в зону АТО. З кожним з них майже втрачено зв'язок: телефони вони здали, раз на тиждень, або на два тижня їм дають змогу вийти на короткий зв'язок з рідними. Війна.

Видео дня

От мені і цікаво, звідки ці екаунти у ФБ простих рядових із зони АТО (я сам підписався на кілька таких), які вони якось поновлюють хіба не кожного дня із ніби як достовірною інформацією?

І там же: у нас великі втрати (але я не здаюсь), нас сьогодні розбомбили (але ми тримаємось, хоч і багато наших вбито), і т.і.

Ще об'єктивно цікаво, скільки чоловік задіяно ФСБ на "розгін правильної інформації від 'українських героїв в зоні АТО?" Тисяча? Дві?

До речі, під час Майдану (ще як тільки він почався і був студентським) зафрендився з однією дівчиною - активною учасницею всіх акцій того - до 30 листопада - Майдану. Трішки пости у неї були, щоправда, з надривом, десь навіть істеричні , яле ж вона була в епіцетрі подій, думав я, не те що я - лише після роботи.

Але завжди відбувалася якась така цікава річ: от, наприклад, вона пише, мовляв, стою в палатці розливаю чай (була там під стелою така, як пам'ятаєте), я хапаю ящик печива і біжу туди допомагати, а її там нема. Питаю у дівчат-волонтерів, які там дійсно розливають чай, а вони кажуть, що навіть не чули про таку. Ну, і так далі.

Одним словом, будьте перебірливі: "большой брат дивиться на вас". Не перепощуйте інформацію від людей, яких не знаєте особисто. Їх особливо багато у різних популярних групах. Оцінюйте все критично. І навіть, якщо зустрічаєте новину від кількох джерел одночасно, не спішіть: феесбешні інформаційники чудово знають, скільки разів ви маєте почути новину, щоб повірити в неї.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...