newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Катерина Яресько
Катерина Яресько
Активист ГО "Автомайдан-Харьков", волонтер

Блог | Не робіть з мухи слона

інформаційна війна, інтернет

Я зараз дуже зайнята нашими розслідуваннями, майже нічого не пишу крім них, навіть іноді не відслідковую новини. Але вдається мимохідь кинути оком на стрічку, ось побачила тенденцію.

Людина пише, що її образив поліцейський. Куча коментів, в яких всі поліцейські погані, а харківські якось по особливому погані, реформи провалені, влада краде й т.п. Так це ж конкретний поліцейський, це ж не система в цілому вчинила, то й слід розглядати способи вирішення конкретної ситуації, ділитися досвідом, щоб наступного разу бути готовим до зустрічі з неприємністю.

Інша людина пише про якійсь телефонний глюк. В обговоренні люди аж воплять, що СБУ всіх слухає, а їх, таких цінних та особливих, навіть завжди, а для вати так просто роздолля: когда мы из Германии звоним в Одессу, нам всегда говорят, что в Украине все звонки слушают...

Видео дня

Та кому вони взагалі потрібні, вибачте, щоб витрачати на них хоч якійсь ресурс. Доречі, пост був зовсім не про СБУ, навіть не про Україну, але ж перетворився на страхіття.

Я іноді щось хочу написати, але відразу прокручую в голові, що це сколихне, й мовчу. Але писати треба, й проблеми обговорювати звичайно ж необхідно, це інструмент демократії, це добре. Тіки треба мати відповідальність, слідкувати за дискусією й не давати їй перетворювати з мухи слона, а з окремого випадку нехороших дій конкретної людини не робити суспільне явище. Не соромтеся навіть близьких вам людей попереджати, що пост про інше, й не можна виходити в коментарях за межі заданої автором теми. Про все своє хай пишуть у себе. Але ж там їх не читають, тому вони приходять до вас і маніпулюють, використовуючи ваш ресурс.

Ми на війні, вона принаймні на 50 відсотків інформаційна, кожен з нас, хоче він цього чи ні, є діючою особою цієї війни.

Пам'ятайте про це й бережіть нашу Україну.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...