Або Україна, або Росія, третього не дано

5,5 т.
Путін, агресія Росії, Україна

Україна і Росія - це два заперечуючі один одного світи. І вони не мають таких точок зіткнення, які б дозволили їм співіснувати, не заперечуючи цим своїм існуванням існуванням один одного. Тут тільки або Україна, або Росія, третього не дано. Україна і Росія - це наче тіло і рак. Рак, який існує тільки завдяки і зарахунок тіла.

Історія вкрадена, назва вкрадена, самовизначення будується на запереченні права українців на свою історію і своє місце під сонцем. Хіба що Росія розпадеться, і з-під цих уламків з'явиться Московія, яка почне усвідомлювати свою історію, не претендуючи на історію Київської Русі. Росія - це історична і геополітична містифікація. Тому і потребує стільки насильства, щоб ця містифікація не розвіялась. Без брехні вона існувати не може, бо брехня є її суттю. І без насильства не може, бо хто добровільно визнаватиме цю брехню? Так що або, або, третього не дано.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...