World Support Ukraine: як українка звернулася до Королеви Англії

4.5т

Діана Месс - українка, що з антивоєнною піснею World Support Ukraine бореться за Британський відбір до Євробачення-2016: це її артистичний шанс вкотре звернутися до світу по допомогу та підтримку нашої воюючої з російським агресором країни.

І вата вже тоді тихо бісилася та розривала її сторінку у Фейсбук, потім, щоб позбавити Діану підтримки, розсварила українську діаспору Лондона, але - все ще мала надію, що організатор конкурсу Бі-Бі-Сі вважатиме цю пісню політичною, а політичні пісні на конкурсі Євробачення заборонені, тож Діана Месс опиниться за бортом.

Цікаво, як почуватиметься вата сьогодні - після того, як Діана Месс скористалась правом англійця на листа до Королеви Англії, який вона оприлюднила на своїй сторінці і яке Радіо "Свобода" зробило культурною топ-новиною дня. (Я волію навести його повністю, щоб всі мали чіткий меседж того, що Революція Гідності український шоу-біз не оминула.)

"Ваша Величносте, Мене звуть Diana, я - 20-річна студентка City University Лондон з України. І я хочу попросити вас про підтримку. Ваші слова про дотримання поваги до цілісності та суверенітету України дали надію активній українській діаспорі Лондона і лягли в основу моєї антивоєнної пісні "World Support Ukraine". З нею я хочу виступити на Eurovision +2016, тому і подала заявку на участь від Великобританії.

На жаль, всі навколо говорять про "політкоректність", нагадуючи про те, що політичні пісні на конкурсі заборонені. Але ж моя пісня не політична, вона антивоєнна. Подібні пісні випускали Sting, Deep Purple, U2, Marlene Dietrich, John Lennon.

Я не вважаю себе причетною до великих генієв музики, але вірю, що моїй країні, як ніколи потрібна підтримка. І я можу підтримати її музикою. Як сказав Себастіан Кербер, картина не може зупинити кулю, але вона може зупинити стріляючого, так і я співаю про те, щоб війна на сході України була припинена.

Прошу Вас нагадати всім, що антивоєнна пісня відноситься до категорії загальнолюдських цінностей і що Великобританія є країною-засновницею конкурсу "Євробачення", а значить її думку і багаторічні музичні традиції слід поважати.

Цією піснею я нагадую людям своєю багатостраждальної країни про те, що про них пам'ятає королева Англії, а значить і весь світ. Уклінно дякую Вам."

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости