УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Сергій Крижанівський
Сергій Крижанівський
Директор института глобальной политики им. З. Кулика

Блог | Намічається великий "шухер"

Намічається великий 'шухер'

Доброго дня, мої любі!

Видео дня

Росія планує повномаштабне вторгнення до України, заявив кадровий дипломат та розвідник, постпред Україн при ООН Юрій Сергєєв. Його статус є надзвичайно важливим, він поінформований краще ніж хто в нашій державі. Може прислухаємося до його заяв. Терміново потрібно приймати рішення про повну мобілізацію країни. Це, навпаки, остудить голову путлера та його поплічників. Зневага до питань безпеки приводить до безворотніх великих втрат та унеможливлює повернення до первісного стану. Єднаймося.

Читайте: Россия готовит полномасштабное вторжение - постпред Украины в ООН

Особисто я буду про це говорити на прямому єфірі 12 листопада о 10.30. на радіо Промінь. Коли Путін піде на Київ, розмови вже будуть не потрібні. Самооборона України запрацює миттєво. Але будуть дезінформатори, які і зараз заспокоюють людей і не дають бити в НАБАТ. В мене склалося враження, що в головах наших правителів прямопротилежні думки. Страус, який засунув голову у пісок - це їх сьогоднішній вимір.. Міністр оборони Полторак так само попереджає, що намічається великий "шухер", ще не зрозуміло, що він такою заявою собі одне місце прикриває, мов, я ж попереджав... Терміново потрібно збирати РНБО та втілювати план по захисту держави та народу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...