Україна має десятикратний економічний потенціал для зростання

Україна має десятикратний економічний потенціал для зростання

Вітаю усіх працівників лісового господарства, деревообробної, меблевої та паперової промисловості України з професійним святом!

Наше з Вами спільне завдання - зберегти та примножити українські ліси, щоб через їх раціональне використання радикально підвищити добробут працівників галузі та усіх жителів України!

Ми вже зробили перший надзвичайно важливий крок на шляху від бездумного нищення українських лісів до їх розважливого використання всередині країни для потреб вітчизняного виробництва – прийняли в парламенті мораторій на експорт лісу-кругляка терміном на 10 років. Реалізація цього закону вже за перші 7 місяців дії принесла країні додаткові десятки мільйонів долларів інвестицій, виробництва та експорту і, головне, нові робочі місця для українців. Але це тільки початок. Радикальна партія докладе усіх зусиль для розвитку вітчизняної деревообробки та виготовлення виробів з деревини. Цей успіх буде прикладом і для інших галузей.

Видео дня

Ми всіма силами боротимемося проти намірів влади відмінити мораторій на експорт необробленої деревини, скільки б закордонних кредитів за це не обіцяли! Замість того, щоб своїми недолугими діями позбавляти українців роботи і достойного заробітку, уряд має перекрити контрабанду на митниці та налагодити вільний і некорупційний ринок деревини всередині країни, щоб кожен реальний виробник міг без перешкод її купити.

Таком ми добиватемемося прийняття ініційованих нами законопроектів 2617 та 2618, якими скасовується оподаткування деревообробного обладнання.

Якщо порівнювати з Польщею, де така ж площа лісів, як і у нас, Україна має десятикратний (!) економічний потенціал зростання лісової, деревообробної та меблевої промиловості. А це все нові робочі місця, високі європейські зарплати в Україні, сильна гривня та стабільні ціни.

Дорогі працівники лісу, разом ми сила, зі Святом Вас!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...