newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Олег Ляшко
Олег Ляшко
Украинский политик, лидер Радикальной партии

Блог | Україна - багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо нас грабувати

Україна - багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо нас грабувати

Україна - дуже багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо владі нас грабувати. Продемонструю це на трьох дуже промовистих прикладах.

Видео дня

Днями острівна держава Антігуа і Барбуди конфіскувала 66,7 мільйонів доларів, вкрадених в Україні колишнім прем'єр-міністром Павлом Лазаренком.

Ще 100 мільйонів доларів, вкрадених Лазаренком в українців, згідно рішення американського суду в листопаді 2014 поку конфісковані в бюджет США.

В обох випадках наша влада навіть не намагалася повернути вкрадені гроші в Україну, хоча це реально було зробити, запевняють американські юристи.

А нещодавно суд Латвії конфіскував до бюджету 50 мільйонів євро, вкрадених в українців колишнім першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим. Генпрокурор Латвії Ерік Калнмейер, який рік тому з цього приводу приїжджав в Україну, заявив, що "на жаль, ми від України не отримали інформації про те, що ці гроші були вкрадені у держави і їх слід повернути Україні".

Нарешті, що за оцінками американських експертів, минулого року з України в офшори було виведено без сплати податків понад 12 мільярдів доларів.

Отже, замість того, щоб наполегливо боротися за повернення в Україну кожного вкраденого корупціонерами долара, закрити офшорні дірки, влада через непрофесійність і безвідповідальність "дарує" по всьому світу наші гроші. А потім набирає кредитів на абсолютно кабальних для українців умовах, щоб залатати дірки в бюджеті.

Під час розгляду в парламенті бюджету на 2017 рік пропонуватиму суттєво зменшити фінансування Генпрокуратури і Мінюсту, якщо вони не спроможні повернути українцям вкрадені в них гроші.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...