Україна - багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо нас грабувати

19.2т

Україна - дуже багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо владі нас грабувати. Продемонструю це на трьох дуже промовистих прикладах.

Днями острівна держава Антігуа і Барбуди конфіскувала 66,7 мільйонів доларів, вкрадених в Україні колишнім прем'єр-міністром Павлом Лазаренком.

Ще 100 мільйонів доларів, вкрадених Лазаренком в українців, згідно рішення американського суду в листопаді 2014 поку конфісковані в бюджет США.

В обох випадках наша влада навіть не намагалася повернути вкрадені гроші в Україну, хоча це реально було зробити, запевняють американські юристи.

А нещодавно суд Латвії конфіскував до бюджету 50 мільйонів євро, вкрадених в українців колишнім першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим. Генпрокурор Латвії Ерік Калнмейер, який рік тому з цього приводу приїжджав в Україну, заявив, що "на жаль, ми від України не отримали інформації про те, що ці гроші були вкрадені у держави і їх слід повернути Україні".

Нарешті, що за оцінками американських експертів, минулого року з України в офшори було виведено без сплати податків понад 12 мільярдів доларів.

Отже, замість того, щоб наполегливо боротися за повернення в Україну кожного вкраденого корупціонерами долара, закрити офшорні дірки, влада через непрофесійність і безвідповідальність "дарує" по всьому світу наші гроші. А потім набирає кредитів на абсолютно кабальних для українців умовах, щоб залатати дірки в бюджеті.

Під час розгляду в парламенті бюджету на 2017 рік пропонуватиму суттєво зменшити фінансування Генпрокуратури і Мінюсту, якщо вони не спроможні повернути українцям вкрадені в них гроші.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости