newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Богдан Соколовский
Богдан Соколовский
Экс-уполномоченный президента Украины по международным вопросам энергетической безопасности

Блог | Нова газова угода – це чергова капітуляція

Нова газова угода – це чергова капітуляція

01 квітня 2015 року представники України, підписуючи угоду з РФ щодо імпорту російського газу, черговий раз довели всьому світові, що Україна несерйозно ставиться до російської агресії, а її народ і надалі можна обманювати, пише Богдан Соколовський в своєму блозі на LB.UA.

Видео дня

По-перше, росіяни не далі, як учора, зробивши певні поступки по ціні для України, чи не вперше відверто довели, що для них немалий український ринок газу є важливим.

По-друге, всі ті, хто причетний до укладення чергової угоди про імпорт російського газу, є причетними до російської агресії, насамперед до вбивств українських громадян. Адже весь світ знає, що жертва ніколи не співробітничає з агресором – про це можна легко довідатись, проаналізувавши кількасотлітню історію воєн і військових дій.

По-третє, ніхто не захотів пояснювати українському народу чим новий договір відрізняється від українсько – російського контракту 2009 року на імпорт в Україну російського газу.

Навіть міністр енергетики і вугільної промисловості України визнав, що ціна російського газу для України не сильно відрізняється від ціни газу на західних ринках. Тобто, для тих керівників, які причетні до цієї угоди, пріоритетом є ціна на газ, а не життя простих українців. Це означає, що в газовій галузі надалі, на жаль, залишається впливовою п’ята колона Кремля.

Уклавши черговий договір з РФ, українські підписанти фактично відмовилися від реалізації проекту так званого "великого реверсу", завдяки якому можна повністю відмовитися від російського газу, і відмовилися від переговорів щодо поставок газу із заходу. Купуючи газ в агресора, керівники української газової галузі, на жаль, вибрали лінію найменшого опору.

Такими діями губиться авторитет Української держави як в очах західних країн, так і в очах власного народу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...