newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Александр Гончаров
Александр Гончаров
Директор Института развития экономики Украины

Блог | Українські банки: що попереду?

Українські банки: що попереду?

Реформування української банківської системи - це навіть не вибір, а це єдина і безальтернативна необхідність для подальшого розвитку економіки країни.

Видео дня

На миттєву реанімацію банківської системи вже давно ніхто в Україні не розраховує - довіра до банків настільки впала, що навіть років за п'ять-сім її не відновити. А те, що у нас банки працюють, кредити скупо, але видаються, а депозити - помалу залучаються, явище тимчасове, і все гірше ще попереду.

Тому надзвичайно важливо скоріше розпочати роботу по розбудові ринку проблемних активів за стандартами наших американських партнерів, а також удосконаленню системи продажу активів неплатоспроможних банків у відповідності до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку)".

І досвід плідної співпраці у цих напрямах зі Світовим банком, Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у нас вже є. Тому також ініціюємо зустріч з Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом. Конструктивні ідеї є, також є надія, що вдасться їх реалізувати масштабно і ефективно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...