newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Богдан Гдаль
Богдан Гдаль
Київський активіст

Блог | Наскільки крутий Київ вночі

Наскільки крутий Київ вночі

Вчора настільки був виснажений через відсутність сну, що йдучи додому заснув на старій лавці на Парковій дорозі. Прокинувся і зрозумів, що треба скоріше йти додому, бо вирублюся надовго.

Видео дня

За добу перед цим з понеділка на вівторок, йдучи між 3 і 4 ранку з роботи, зрозумів, наскільки круте місто вночі. На мить жодної машини. Повна тиша. Лише чути поїзд аж біля Петрівки.

На стадіоні заводу "Арсенал" співав соловейко. А з люків під вулицею Грушевського шуміла вода. Може це навіть якась підземна річечка, загнана в колектор. Ще один концерт нічного співака мене чекав прямо між Верховною Радою і Маріїнським палацом. Аж до стану медитації, закриваючи очі. Такий собі подарунок після роботи.

Далі вирішував, чи йти через парк до стадіону "Динамо". Почув шум. Думав, що люди, а це якась невідома пташка чи може й шпак виспівувала таку цікаву мелодію, ніби щось говорила.

Вночі місто повертається до свого первинного стану. Немовби нема будинків, цивілізації, а довкола прадавній ліс. Ти в гостях, а довкола розгортається красиве дійство. І ось-ось почнуться дива…

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...