Різали, ріжемо і будемо різати!

22.4т

Наживаються на ВІЙНІ. Знову в офіцерських погонах.

Без страху та совісті.

Сьогодні вранці, за оперативною інформацією та сприяння об"єднаного Штабу СБУ в АТО, військовою прокуратурою сил АТО при отриманні частини хабара в розмірі 200 тисяч гривень затримано "на гарячому" старшого офіцера Донецького прикордонного загону та начальника відділення ОБПК "Волноваха", які організували злочинну схему отримання коштів від осіб, що здійснювали незаконне переміщення товарів на тимчасово неконтрольовану територію.

Гроші (без страху) горе-прикордонники брали фактично майже на самій лінії розмежування на очах всієї черги людей та автомобілів. Оба прикордонники затримані, їм оголошені підозри, йдуть невідкладні слідчі дії.

Для когось наступило перемир"я. Для військових прокурорів Війна продовжується щодня. Нещадна і жорстока Війна з корупцією на Війні. Нелегка і непроста Війна. Без видимого ворога, серед своїх.

Різали, ріжемо і будемо різати метастази корупції, не дивлячись на мундири, під яким вони нищать Віру людей у справедливу українську Державу, в якій має панувати Закон. Закон - єдиний для всіх.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости