Примите участие
в розыгрыше
Подушка «Венето Комфорт Антистресс» Участвовать
Приз
Конкурс
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Як Охендовський вирішив спростити процедуру імпічменту Президента

305

Є така давня українська політична традиція: як тільки чиновник захоче самовіддано вислужитися перед начальником, так завжди зробить тому ведмежу послугу.

От і наш орденоносний герой, що героїчно обслуговував режим Януковича, вирішив засвідчити фанатичну відданість і нинішньому Президенту та його оточенню. Каже: нічого страшного, що в 81 статті Конституції є очевидне і зрозуміле пояснення, як позбавити мандата депутата у випадку виходу із фракції... НА ПІДСТАВІ ЗАКОНУ. Мовляв, закону не має, тому пишіть мені в ЦВК, і я готовий всіх критиканів і популістів нашої рідної влади оголошувати й БЕЗ ЗАКОНУ про імперативний мандат "ворогами влади" та позбавляти їх мандата.

Очільник ЦВК, напевно, забув, що конституційні закони є важливою складовою нашої конституційної моделі організації влади. Скажімо, подібний принцип, що норми Конституції регламентуються на рівні реалізації, є в більшості розділів Основного Закону.

Так, для прикладу: щоб успішно пройти процедуру імпічменту Президента у відповідності до статті 111 Конституції, необхідно було до Регламенту вписати окремий розділ та ще ухвалити й конституційний закон про так звану процедуру імпічменту , а точніше - про спеціальну тимчасову слідчу комісію або комісії. Як відомо, за ухвалення такого закону виступають більшість фракцій парламенту, проте його досі не має.

Тому, використовуючи принцип тлумачення Конституції від Охендовського, тепер ПРОЦЕДУРУ ІМПІЧМЕНТУ ПРЕЗИДЕНТА МОЖНА УСПІШНО ПРОВЕСТИ І БЕЗ ЗАКОНУ, бо є ж стаття в Конституції!!!

Що сказати - хотів підтримати оточення Президента, а підтримав опонентів Президента!

P.S. До речі, нагадую, що навіть у випадку заяви про складання мандату за власним бажанням не ЦВК, а парламент своїм голосуванням ухвалює рішення. Тому, очевидно, що й у випадку можливого позбавлення МАНДАТУ ЗА ПОЛІТИЧНІ ПЕРЕКОНАННЯ ЧИ ПОЗИЦІЮ - це право парламенту, а не ЦВК.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения