УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Сергій Крижанівський
Сергій Крижанівський
Директор института глобальной политики им. З. Кулика

Блог | Звернення до Володимира Ар'єва з приводу його заяви у Facebook

Звернення до Володимира Ар'єва з приводу його заяви у Facebook

Володя - памятаєш, як ти приїздив до мене в Канаду, Торонто, та брав інтерв'ю по вбивству Зиновія Кулика? Я не побоявся - приїхав через півроку до Києва. Вже взимку розпочав свою авторську програму на радіо ЄРА. Мене тоді і не трогали, знали, можу нашкодити... Не побоюсь і зараз викривати зраду посадовців до нас - Українців, до своєї Держави.

Видео дня

Так ось - усі твої застереження зараз є нічим іншим, як спроба відбілити свого патрона та поплічників.

Донбас сьогодні остаточно віддали!!! Забрати назад його буде дуже важко. Крим віддали твої парнери по минулій коаліції. Забрати назад його, мабуть, буде вже не можливо.Передивись інагурацію Порошенко після президентських виборів та вечірку на Арсеналі. В цей день я одягнув білу вишиванку та також був на Софіївській площі, потім у мене була зустріч з нашим послом України в Білорусі Михайлом Єжелем. Я знав, що готується анексія Донбасу та всієїї лівобережної частини України....

Саме по моїй рекомендації розпочалися переговори у Мінську. Тільки навіщо туди посилати Медведчука з Кучмою, навіщо було запрошувати на святкування, після інагурації, самих одіозних злодіїв у законі на чолі з Ахметовим? Навіщо було призначати олігархів на посади в АП, держадміністрації? Навіщо було створювати приватні батальони та не укріпляти, з самого початку агресії, нашу Армію?

Я скажу відверто - Порошенко втратив довіру, він втрачає Україну, він втрачає Українців. Навіщо привязувати до себе Кабмін та Прем'єра? Навіщо наступати вже не на граблі, а на ВИЛА, запрошуючи у коаліцію запроданця Ляшка?

Володя схаменись! Розвідданні про ворога - це таємниця для народу? Та вони повинні бути негайно оприлюднені та дана команда на підготовку до повномаштабної агресії. Часу мало. Треба, Володя, вберегти людей, а не приховувати майбутні загрози та покривати своїх ворогів, може я не правий?.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...