Знищення ворожого снайпера. Фото

216,3 т.
Знищення ворожого снайпера. Фото

Вчора, коли більшість наших чоловіків бігали з квітами, в цей же час, такі самі українці, але тільки – справжні козаки із 72-ки, займались геть іншими справами.

Видео дня

Так, під час несення служби в секреті наші брати виявили ворожу снайперську пару, яку й почали методично та грамотно опрацьовувати.

В результаті вогневого зіткнення, одного бойовика було знищено, другий  ганебно утік в Узбекистан.

А тепер саме цікаве. Знищений снайпер знов таки, виявився не місцевим ватником, а справжнім москаликом, який, як і от ті його "брати-десантники", в чергове блуканув і випадково попав на український Донбас і звідкіля б ви думали?

Не повірите, але на цей раз, аж із Ферганської області далекого Узбекистану. Та це й не дивно, бо ж той Узбекистан таки ж межує із Донецькою областю, чи може в мене щось з географією не так???

Та й ім’я в нього справжнє, слов’янське, навіть споконвічно руське – Нісонов Мурафжан Намірович, бо ж він тут не просто так, а за ідею "Руського миру" росіян захищав від отих злих бандерівців, правда, за російські ж рублі не інакше, але це таке…

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...