Що спонукає "сепарів" на обстріли

25.3т

Слухаю розмови в ефірі сепарів і розумію, що частина обстрілів, що порушують мінські угоди, може бути не санкціонованою сепарським керівництвом.

Справді, бандити завжди починають обстріли першими, але інколи це має вигляд 'відповіді'. Російські 'дикі' ДРГ (диверсійно розвідувальні групи) потрапляють у сірі зони чи й на нашу територію (а суційльної лінії фронту немає) не лише для розвідки і диверсій зрозумілого характеру, а і для того, щоб обстрілювати своїх же з метою створення приводів для обстрілу нас.

Читайте:Воронки по пояс: штаб АТО показал, чем боевики обстреляли Новотошковку - фотофакт

І не тому, щоб подати 'хунту' порушником мінських угод перед ОБСЄ, а й для того, щоб отримати преміальні бойові, яких вони не отримують в дні припинення вогню, якщо не було в цей день бойових дій. Якщо ж відбудась перестрілка, то додаткові грошики течуть - це одна з причин, чому путінські бандити не лише проти перемир'я загалом, але і не дотримуються його завжди за найменшої можливості...

Для найманців, які приїхали в Україну заробити - мир це катастрофа і потенційне безробіття. Допускаю, що в деяких випадках втягуються в обстріли вони справді без вказівки згори і за доброго фінансового бажання... А нагору доповідають, що це не вони, що вони білі і пухнасті...

Отже, причина не в ненависти до 'хунти', не в бажанні воювати за 'світлі ідеали бандитизму', а в звичайному прагненні більше заробити на війні.

У наших бійців, нагадаю, жодної матеріальної стимуляції порушувати перемир'я немає...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги