Москва має бути зруйнованою!

Москва має бути зруйнованою!

"Карфаген має бути зруйнованим" – так закінчував кожну свою промову римський сенатор Катон Старший, який неодноразово бував у цьому місті-державі і був настільки вражений його багатством і міццю, що справедливо вважав його загрозою для Риму.

Видео дня

І що дивно – згодом й справді так сталося. В результаті пунічної війни Карфаген і справді був зруйнований римськими військами. Після того, правда, як першим напав на Римські землі.

Схожа ситуація склалася і у нас. Сумно визнавати, але поки на півночі-сході від нас буде існувати ця велетенська псевдо-імперія росіян, доти ми теж не зможемо відчувати себе у повній безпеці.

Але це не заклик до того, що перенести бойові дії на територію цієї, колись нам дружньої, країни. Хоча саме так на нашому місці давно вже вчинила б якась ісламська держава. Мова про інше – про те, що тепер усім нам, як і колись Катону старшому, слід усвідомити подібну неминучість.

Читайте:Немцова убили ребята из семёрки

Неминучість знищення злочинного міста. Є такий закон в психології: якщо хоча б уявити собі щось, що може статися, то цим самим вже можна значно посилити його ймовірність. Особливо тоді, коли це відповідає якимось нашим уявленням про добро і справедливість.

Або тоді, коли є наслідком усвідомлення того, що іншого виходу просто не дано. Як у нашому випаду – доти, доки Росією буде правити московська влада, доти Україна не матиме спокою. Тим більше, що московські злочини давно вже перейшли усі можливі морально-етичні рамки і обмеження. Радянські фільми про війну бачили всі?

Білі санітарні автомобілі з червоними хрестами на даху. Розмальовані так задля того, щоб їх краще було видно з повітря, адже так? Санітарки на полі бою в білих халатах під кулями витягують поранених бійців. Теж напевно неспроста у білому, правда? Бо якщо треба, щоб їх краще видно було, то зовсім не для того, щоб їх вбили. А навпаки – для того, щоб в них не стріляли.

Так було. І так є – за усіма міжнародними нормами і правилами. І злобні німецькі фашисти, якими б злобними вони не були, цих правил зазвичай дотримувались. Медичні автомобілі не бомбили і в санітарів на полі бою не стріляли. Але це все-одно не врятувало їх від Нюрнбергського трибуналу.

А що у нас? Російські терористи (а часто й кадрові російські військові) обстрілюють санітарні автомобілі і вбивають лікарів. І почалося це не зараз – ще на Майдані. Такого не робили навіть німецькі завойовники!

Ба, більше того – теперішня російська влада арештувала і утримує Надію Савченко за злочин, здійснений нею …на території України. Це в якому шизоїдному маренні таке можна придумати? І чому про це не говорить ніхто, навіть в Україні – що не можна в одній країні судити за злочини, здійснені в іншій?

І тоді все інше вже просто не має значення – ні суть звинувачення, ні те, чи був цей злочин насправді, чи ні! А це тепер вже не поодинокий випадок, тепер це вже система! За протестні акції в Криму, які проводилися – увага! – 26 лютого 2014-го, коли Крим ще був українським, затримують заступника Голови Кримського меджлісу Ахтема Чийгоза.

Це по якому праву? Росіяни колись чули про те, що жоден закон зворотньої сили не має? І навіть якщо їм тепер привиділося, що Крим – це Росія, то тоді він ще точно нею не був!

А тепер в Москві затримали депутата ВР від блоку Петра Порошенка Олексія Гончаренка – ніби як у справі пожежі в одеському Будинку профспілок. Знову ж – на території однієї держави за злочин, здійснений на території іншої! Тож це не випадковість, це вже відверта наглість. Або відверта клініка – у тих, хто все це придумав.

Як тут не згадати слова тепер вже покійного Бориса Нємцова: "Самый простой ответ такой: Путин – больной человек!". От тільки біда в тому, що в Росії не один тільки Путін хворий, там тепер півкраїни така. Бо в здоровому суспільстві ніколи не прийшла би до влади хвора людина. Хвора якщо й не психічно, то морально – точно!

Адже подібним чином Росія веде себе не тільки щодо України, намагаючись включити її в сферу свого права. Ця недо-імперія завжди порушувала міжнародні домовленості, але з того часу, як знехтувала гарантіями, наданими нею Україні в рамках Будапештського меморандуму, почала переходити усі можливі рамки.

Хоча, справедливості заради, збиття пасажирського літака Нідерландських авіаліній, напевно, було не першим її "подвигом". Адже вина України у випадку зі збитим ізраїльським літаком над Чорним морем так доведеною ніколи й не була. Жодним судом.

От і виходить, що Росія, в лиці своєї московської влади, неодноразово і цинічно порушувала і порушує всі мислимі і немислимі правові і моральні норми. А часто – і просто закони звичайного здорового глузду психічно повноцінної, здорової людини.

І якщо донедавна ще можна було надіятися, що не всі в Росії такі, що може й там, подібно до України, народ рано чи пізно прозріє і підійме голову – через що вдасться хоча б якось реформувати російську владу, то тепер, після останніх подій, на це вже мало надії.

Хто має розум, той сам давно вже зрозумів, де правда, а де ні. Хто фашисти, а хто ні. Хто кого окупував і хто за що бореться. Одного теракту в Харкові, де загинули підлітки, вже мало б бути достатньо для того, щоб хоч трохи протверезіти! Замість того, щоб писати оттаке – "Наши взорвали укропов в Харькове!"

Тож тепер, як і в давньому Римі, єдине, що нам залишається, це сказати: "Москва має бути зруйнованою". Як розсадник світового Зла! Як місто, що несе загрозу всьому світовому порядку. Іншого виходу не дано.

Правда, заперечать, – там же люди! Так вони і в Харкові були. І в Одесі. І в Луганську. І в Дебальцевому. І в Краматорську. Мирно жили і ні про яку війну не мріяли. Аж поки її на "воєнторгівських" штиках не принесли їм російські солдати. Тому так, людей, звичайно, шкода. І добре було б, щоб тоді, коли Росія розвалиться, вони не постраждали.

Питання тільки в тому, хто з них ще люди? І наскільки люди? Чи мають ще совість, чи здатні подолати власний страх? Чи розуміють, що існують цінності, важливіші за їхнє матеріальне життя? Чи вірять в свободу? Чи мають ще гідність?

Тому, якщо такі люди в Росії дійсно є, то так – добре було б, щоб вони не постраждали. А втім, я думаю, що Москва все-одно має бути зруйнованою. З усіма її мавзолеями і кремлями. З нетлінними трупами всередині першого з них і все ще живими, але давно вже бездушними зомбі в сатанинських коридорах другого!

Так, я думаю, Москва має бути зруйнованою!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...