УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Всі хочуть грошей і щоб держава їх утримувала

Всі хочуть грошей і щоб держава їх утримувала

Всі хочуть грошей і щоб держава їх утримувала, таких цінних і неперевершених.

Педагоги з липовими вченими званнями хочуть наукових пенсій. Шахтарі хочуть держпідтримки галузі.

А моя мама дванадцять років має дрібне фермерство і нічого не просить. При цьому зорати сотку землі вартує від 30 гривень, пише Марина Данилюк-Єрмолаєва для zaxid.net.

З окупацією Донбасу у мешканців Сумщини зменшиться прибуткова справа -- вирощувати картоплю на продаж Донеччині. Отрута, зерно, органіка і міндобрива теж на порядок здорожчали.

Читайте: Маленький штрих про "загниваючу" Європу

А закупівельні ціни на молоко піднімали ще на зорі прем'єрства Азарова. Але коровок ніхто не продає, навпаки, в провінції це член сім'ї і таке ж святе створіння, як в Індії. І мама не плаче, і ще такі дрібні фермери не плачуть, хоча їм ніхто не платить спецпенсії.

І результати праці фермера лежать на полиці в супермаркеті, а не такі ефемерні, як труд університетської радянської чупакабри.

Читайте: Чтобы быть в форме, нужно есть!

P.S. Тим не менше, фермери намагаються працювати без дотацій. Мені бува приємно зайти в Еколавку, де продавчиня показує, яку нову круту продукцію зробили наші люди.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...