newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Володимир Богайчук
Володимир Богайчук
Член Комісії людських та громадянських прав Світового конгресу Українців

Блог | Чи розвалять справу Небесної Сотні? Обов`язково!

Чи розвалять справу Небесної Сотні? Обов`язково!

У випадку проведення повноцінного слідства та при розгляді справи в суді мають відкритися суттєві обставини, які змусять поповнити лаву підсудних особами з протилежного табору.

Видео дня

Здавалося, що підтримка Заходом Євромайдану санкціями вирішить усі проблеми. Тож суспільство надзвичайно сильно хвилювала стримана поведінка Заходу щодо введення санкцій. Для мене це питання стало зрозумілим коли, прийшовши в черговий раз з Майдану додому, я ввімкнув телевізора. В цей час ведуча програми поставила таке питання Юрію Щербаку. Відповідь мене ошелешила: у Заходу для втручання у внутрішні справи є певні критерії і в даному випадку має бути вбитими хоча б 100 (сто) мирних протестувальників. Почуте від людини, яка була послом, зокрема в США, сприяло усвідомленню мною реальної загрози життю будь-якому учаснику протестів і допомогло дещо зрозуміти.

Зрозумів, що цією інформацією володіють усі учасники конфлікту: і Янукович, і керівники Євромайдана, і третя сила прикрита десятком "сміливців" під назвою "правий сектор". Допитливий читач може сам проаналізувати події починаючи зі спровокованого на Вічі 19 січня безглуздого походу до пустої ВР, спроб Кличка зупинити безглуздя, безмозгий підпал автобусів, існування барикади на Грушевського з оголеним тилом з боку Подолу (декілька автобусів міліції могли заїхати з Подолу на Європейську площу і без проблем, погнавши тисячі роззяв по Петрівській алеї, потопити їх у Дніпрі), періодично повторювані вистави захоплення-звільнення тієї ж барикади на Грушевського, кидання пляшок з коктейлем "молотова" з єдиною метою викидати їх, щоб не було чим захищатися під час наступу міліції.

Пригадую розмову з товаришем: "кинув декілька коктейлів – докинув? – ні – а для чого кидав? –х*й його знає, дали то і кинув, але дві гумові кулі від сволоти отримав і лише згодом розумна людина підказала, що у всіх червоні каски, а на мені біла, яка виділяє мене в натовпі". Це я до того, що відмова "Сцени" від послуг професійних військових і ставка на самоорганізацію громадян в питанні самооборони максимально зберегла видимість мирного протесту, але гарантувала поповнення Небесної Сотні мирними протестувальниками. А багаторазові заклики конферансьє 21 лютого про те, що хлопці на якійсь барикаді вже добу не мінялися і просять заміну остаточно переконали мене у присутності на Євромайдані Керованого Хаосу кінцевою метою якого було створення Небесної Сотні.

І чи був випадковим інтерес ЗМІ до майбутніх перших застрелених Сергія Нігояна і Михайла Жизневського? Чомусь із сотень тисяч саме їх обрали відеокамери, а згодом кулі. Збіг двох випадковостей у двох випадках – це вже закономірність.

А чого треба було вести людей на штурм приміщень СБУ у деяких обласних центрах? Правильно. Того, що черговий зобов’язаний стріляти. Людей свідомо підштовхували збільшувати Небесну Сотню.

Тож в Україні і за її межами достатня кількість зацікавлених в розвалі цієї справи.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...