Доля України вирішується не в АТО, а в економіці

4.4т

Жваву дискусію викликав пост про рекламу на стовпах. Цікаво, хто з противників має власний бізнес? Хто вклав власні зароблені гроші в перспективну але ризиковану справу? Хто працює з ранку до ночі, щоб забезпечити роботою своїх працівників? Хто шукає всі можливості, щоб донести свій продукт до споживача?

Такі українці, дрібні підприємці і є основою держави, вони забезпечили перемогу двох Майданів, за ними наше майбутнє!

Але для оліргахічної держави - вони перші вороги, бо в чесній конкуренції, без хабарів і наїздів, вони переможуть будь-яку оліргахічну систему!

Тому система створює заплутані "правила", щоб завжди можна було до чогось придертись (з самого свіжого - знову вводяться зміни в податкові накладні), створює безліч контролюючих органів, не захищає приватну власність.

Через власні медіа, для народу створює образ ворога - дрібні підприємці, які не платять податки, не платять офіційну зарплату, дають хабарі, не дотримуються різних правил та ще й безкоштовну рекламу на стовпах вішають.

А "совок" (коли ти відповідальність за свою долю перекладаєш на "дядю"), радо на це купується -бо ось хто винуватий у всіх негараздах.

Панове, відкрийте очі, могильщик нашої держави - оліргахічна система!

Доля України вирішується не в АТО, а в економіці!

Необхідно гарантувати приватну власність і треба за будь-яку ціну запустити економіку. А для цього рішуче звільнити її від кайданів та послати людям сигнал. Збагачуйтеся! Держава заплющує очі, тож робіть що хочете, але створюйте виробництво та нові робочі місця! Все дозволено, що не порушує права людини та нацбезпеку!

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги