Перемога "республіканців" у США дає надію на швидку нейтралізацію Путіна

18т

Республіканська партія США переконливо перемогла на проміжних виборах до Конгресу США, на яких обраний повний склад Палати представників і більш як третина сенаторів – 36 членів цієї палати зі 100. З чим і хочу привітати нашого партнера від імені Українських друзів.

За попередніми даними, республіканці гарантували собі більшість в обох палатах Конгресу, отримавши щонайменше 52 місце в Сенаті. Демократи втратили шість місць, у республіканців є шанси на перемогу ще в трьох штатах, де триває підрахунок голосів.

Очікується, що республіканці наростять свою більшість у Палаті представників і отримають більше 242 місць. Можливо, що кількість конгресменів-республіканців стане найбільшою від часу Другої світової війни. Мітч Макконнелл, що був раніше лідером республіканської меншості, тепер очолить більшість.

Іншими словами, єдиною стратегічною метою для України на сьогодні є зміцнення партнерських стосунків між США та Україною, і очевидно, після остаточних результатів виборів в США, між Українськими парламентськими партіями та Республіканською партією Сполучених Штатів буде підписано меморандум про тісну співпрацю, адже для реалізації низьки проектів в рамках американсько-українського стратегічного партнерства на тлі російської агресії мають бути особливі стосунки між політичними елітами наших країн.

Прихід Республіканців до влади означає, що Путіну, безпосередньо буде набагато важче реалізувати свій план по дестабілізації ситуації в східноєвропейському регіоні, і надає шанс на відносне швидке завершення російсько-української війни, адже механізми протидії агресору у республіканців значно ефективніші та радикальніші за ті, які були запропоновані поки що діючим Президентом демократом Обамою. Варто зазначити, що перемога РП США на проміжних виборах до Конгресу та Палати представників гарантує перемогу висуванця від цієї партії кандидата на посаду Президента США.

Американський сенатор, член комітету з озброєнь Джеймс Інгоф (республіканець) переконаний, що вже найближчим часом США нададуть Україні зброю для захисту від російської агресії та інтегрованого нею тероризму. Більш того, вже від сьогодні питання щодо задоволення ініціативи Президента Порошенка про надання Україні статусу Головного союзника США поза НАТО - актуальне.Рutin, you feel bad?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости