УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анджелина Джоли
Анджелина Джоли
Актриса, режиссер

Блог | Місія неможлива, або Як знайти час на все

Місія неможлива, або Як знайти час на все

Текст перекладений спеціально для сайту "Обозреватель". Оригінал на Celebitchy.

Насправді досить не легко знаходити на все час. Робота знімальної групи вимагає колосальних сил та зосередженості, а вдома чекають діти, яким потрібна постійна увага та тепло.

Мені надзвичайно пощастило, адже мої чада вже звикли до цього шаленого темпу. Хоча, вони часто кажуть, що моя робота елементарна та вони б впоралися з такими завданнями швидше. Та це тільки через бажання проводити більше часу разом. Діти люблять вередувати і це нормально.

Як я знаходжу на все час?

Для мене самої це лишається загадкою. Бувають різні ситуації, іноді здається, що місія неможлива, потрібно, або вибирати, що для тебе важливіше, або розірватись на маленькі частини. Часом діти допомагають зробити мамі зачіску і макіяж… звучить, може, смішно, але це справді так.

Читайте: Что будет, если мы начнем говорить друг другу правду

Ми з Піттом не подарунки, у кожного в голові таргани витанцьовують різні ритми. Але треба через це пройти. Ми багато разів переживали кризові моменти, та, найголовніше, після кожної сварки закохуємось по-новому.

Цього року фільм "Гра на зниження", в якому Бред Пітт зіграв одну із головних ролей, увійшов до списку претендентів на "Оскар". Хоча, знаєте, мені байдуже чи хтось відзначить мого чоловіка чи ні, чи звернуть увагу на його майстерність, чи дивитимуться в протилежний бік, для мене не важливе визнання. Я завжди пишаюсь своїм чоловіком, бо люблю його.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...