newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Вадим Трюхан
Вадим Трюхан
Дипломат

Блог | Як за надуманими підставами не допускаються до участі у виборах кандидати

Як за надуманими підставами не допускаються до участі у виборах кандидати

На засіданні ТВК м.Олександрія були з Юрий Адамовский і Maksym Datsyuk свідками того як у порушення Закону України "Про місцеві вибори" не допускаються до участі у виборах десятки кандидатів за надуманими підставами.

Найбільш екзотичні:

1) Не правильно зазначено адресата подання, - при цьому самі подання були прийняті і тихенько лежали без руху до моменту розгляду на засіданні;

2) Помилки в Автобіографіях, типу "не зазначено, що Олександрія КІРОВОГРАДСЬКОЇ обл.", "не вказано чи займається громадською діяльністю" тощо, - при цьому після прийняття подань права на виправлення помилок, неточностей тощо НАВМИСНО не надавалося;

Видео дня

3) Помилки в довіренності типу "Не з великої літери назва партії, а з малої", - при цьому права подати на заміну довіренності з виправленою опискою не надається;

4) Відсутній якийсь документ, типу "копія паспорта чи якоїсь його сторінки", - при цьому права донести відсутній документ не надається.

5) Кіпа інших "смішних" причин для відмови, які насправді зупиняють кар"єру в політиці, хай і на місцевому, для багатьох людей.

Що вдалося нам. На здивування кандидата на місцевого голову Олександрії Володимир Дожджаник зареєстровано, 16 голосів за, 2 проти. Що дивно, - зроблено це без виправлення якихось "помилок", так виглядає, що виключно для залагодження конфлікту і з надією, що ми здамося і не будемо боротися за наших людей, які вирішили бути кандидатами на виборах.

Що не вдалося. Переконати Голову ТВК поставити на голосування питання про повторний розгляд наших кандидатів з урахуванням того, що ВСІ помилки виправлено і підготовлені всі необхідні документи на додаток. Нічого не прийняли, до Порядку денного питання не включили. Мотивація одна, - "ми вже вночі рішення ухвалили, Постанова надіслана до ЦВК, крапка". При цьому жодні аргументи стосовно того, що це Законом не заборонено і ТВК має такі повноваження були проігноровані.

Насправді під час засідання мав чітке враження, що беру участь в театрі абсурду. Завдання зверху отримано, воно виконується в будь-який спосіб. Не ТВК демократичної європейської України, в якій вже двічі люди виходили на майдани проти свавілля влади, а якась інквізиція а-ля ... імені кого???

Ну що ж. Боротьба продовжується. Готуємо позов до суду на незаконні дії ТВК з вимогою скасувати прийняту в порушення Закону "Про місцеві вибори" Постанову і зобов"язати зареєструвати всіх 28 наших кандидатів і Скаргу до ЦВК з вимогою розпустити цей склад ТВК, адже якщо на стадії реєстрації такі кричущі порушення Закону, то можна лише уявити що ці добродії будуть робити безпосередньо під час виборчої кампанії та зокрема в ніч підрахунку голосів.

Прохання звернути на цю ситуацію увагу, шановні друзі Ольга АйвазовськаРоман ПлавицькийYevgen DukhovychAlexandra AzarkhinaAlex BeckerСергій БойкоВалерий НовиковTatyana PoveschenkoОлександр СолонтайСергій ЛєвінтеКирило СтельмашовКатерина ВенжикSveta PanushkinaІвшина Лариса Яна Горюнова Андрій ЩекунОлександр Янковський

ПС. Нижче склад ТВК, Хай країна знає цих "героїв".

Олександрійська виборча комісія складається з представників десяти партій

Олександрійська міська виборча комісія буде складатися з представників десяти різних партій парламенту.

Головою комісії призначено Олександра Іваня ("БПП "Солідарність"), заступником голови комісії - Вікторію Олійник (Радикальна партія), а секретарем - Євгена Пономарьова ("Самопоміч").

Членами Олександрійської міської виборчої комісії є: Ірина Богачова (Опозиційний блок"), Світлана Богословська ("Народний фронт"), Валерій Боровський ("УКРОП"), Микола Бугрій ("Батьківщина"), Валентина Вечірко ("Опозиційний блок"), Валентина Гарець ("Батьківщина"), Юлія Іванченко ("Опозиційний блок"), Олександр Коновалов ("БПП "Солідарність"), Світлана Кравченко ("Самопоміч"), Світлана Ніколаєва ("Радикальна партія"), Леонід Павук ("УДАР"), Віктор Самойленко ("БПП "Солідарність"), Ірина Суха ("Самопоміч"), Олександр Цісаренко ("Народний фронт"), Ольга Чумак ("Соціалісти").

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...