Немає ніякого озера?

Кейс про те, як влада не вчиться на своїх помилках.

Мешканці столичних Позняків сповістили, що напроти їх будинків невідомі встановили огорожу навколо озера і засипають його машинами з ґрунтом. Міліція не реагує.

Ми виїхали на місце для з'ясування обставин.

1. Інформаційний стенд, передбачений законодавством, з зображенням об'єкту, замовником, проектувальником, підрядником, відповідальними особами та іншою інформацією відсутній.

2. Необхідних документів у прораба немає. Дозвіл на початок будівельних робіт та картка порушення благоустрою відсутні.

3. Оскільки ніяких там слухань не було, а якщо були, то малопомітні, мешканцям нічого невідомо про те, хто і чому привіз техніку та розпочав будівельні роботи.

"Невідомі" створили всі умови для того, щоб люди знесли паркани, а техніку втопили.

Знаєте, хто ці "невідомі"?

Весь цей провокуючий бардак виявився підготовкою території для будівництва кількох житлових будинків на замовлення комунального підприємства.

Ця ділянка була передана Київським інвестиційним агентством інвестору для житлової забудови, частина квартир з якої піде для постраждалих афери "Еліта-центр". На це є свіже рішення Київради.

Однак, в документах, які проходили Київраду, наскільки я розумію, немає ніякого озера. В договорі КП і компанії, яка здійснює підготовчі роботи, чітко визначений їх перелік. Втім, в ньому теж нічого немає про озеро і необхідність його засипати.

Представники екологічної інспекції, які приїхали для огляду, теж здивувалися виводку качок і романтичній атмосфері на ділянці.

Ось так на рівному місці відсутність комунікації з громадою, порушення елементарних вимог законодавства може спричинити ще один конфлікт.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости