Гучне викриття: хто здасть сепарам Харківську область

20.1т

Спочатку планувала написати свої коментарі, а потім вирішила просто опублікувати лист, який надіслав мені доброволець, людина, яка пройшла Іловайськ і інші гарячі точки АТО. Отже, нам пишуть:

"Зараз проходить атестація поліції Харківської области. Я просто шокований. Спочатку вони за гроші залишили працювати усих керівників на чолі з начальником Лозівського ВП Пономарем, на якого ми зібрали докази корупції та передали до ВБ. Ця славетна організація зачистила усі кінці і протокол про корупцію склала на "стрілочника", який взагалі до цього стосунку не мав, але не міг відмовити "хорошим людям". Але зараз коїться взагалі щось неймовірне. У мене є скріншоти з "Однокласників" з шикарною пропагандою сепаратизму та антидержавних настроїв місцевих поліціянтів. Все робив я особисто з їх сторінок. Матеріали передав атестаційним комісіям. На засіданнях представники громадськости голосують за звільнення, а менти більшістю їх залишають. Надсилаю матеріали для наочности щодо двох - це співмешканці. Обидва залишилися працювати у названий вище спосіб.

Збираюся звертатися до МВС, але надії мало. Скоріше за все, це вказівка з Києва - залишати усю наволоч, яка буде робити все, що накажуть. Вчорашні події у Миколаївській области наочний приклад Нової поліції "крок за кроком".

Нижче приведені скріншоти сторінок в "Однокласниках" двох майорів "нової" поліції, які успішно пройшли атестацію:

Олександр Биков - заступник начальника сектору карного розшуку Лозівського відділу поліції Харківської області.

Інна Забєліна - старший слідчий того ж відділу.

Як стверджують харків'яни, це далеко не найяскравіші любітєлі русского міра, які продовжать роботу в поліції.

Громадський контроль процесу переатестації успішно провалили. Все, що нам залишається, надавати таким випадкам розголосу. А раптом...

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости