Як було викрито генерала-сепаратиста

86.8т

Тільки-но повернувся з АТО, тому й не зміг не відреагувати на пост А.Римарука у ФБ із звучною назвою "БЛАГОДАРЮ ЗА РЕПОСТ, ТАК КАК КОМАНДИРА АТО УКУСИЛ УПЫРЬ И ОН СТАНОВИТСЯ СЕПАРОМ!" де той пише: "И снова мы имеем плохие новости с передовой. Их две: орки активизировались на Донецко – Горловском направлении и Штаб АТО выдал всем бригадам очередной печальный указ… Выданное завтра пресс-центром АТО и господином Лысенко смело множим на 10 и получаем реальную информацию…Но 300ых на самом деле еще больше, особенно среди командных составов боевых бригад на передке. Сегодня туда прилетела очередная водородная бомба в виде телеграммы из Штаба АТО или как я называю, очередной "ВЫСЕР" генерал-лейтенанта Бассараба".

Це в мене третя ротація – 11 місяців в АТО і кожний раз насправді відкриваєш для себе щось важливе, щось нове, зокрема в цей раз довелось проходити служити на посаді заступника керівника АТО по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ. Саме тому і не зміг пропустити цю тріскотню.

Нагадаю, Збройні Сили - це сама по собі закрита організація. Особливо ж, коли вони ведуть бойові дії і зокрема, якщо мова йде про штаб, звідкіля це все й скеровується. Тому, коли читаєш таку маячню, робиться болісно за країну (за державу обидно – рус.), та й головне, що основна маса цивільного, а значить не посвяченого в тонкощі населення, сприймає це за чисту монету, судячи зокрема, з кількості перепостів згаданої маячні.

Але ж, через зазначену посаду, а я не даремно її вказав, до вчорашнього дня, особисто мав доступ практично до всієї оперативної інформації, що циркулювала в штабі АТО. Так от через це і заявляю, що насправді "погана новина не" в тому, що ніби то вийшов такий указ, а що в нас досі є отакі горе-захисники, які про це теревенять і їм за це нічого не втнулось.

По-перше, перед тим як писати всяку всячину, не завадило б хоча б поверхово ознайомитись з основами тактики управління та застосування бойових підрозділів у Збройних Силах України, а не опиратись лише на російські фільми про спецназ та на комікси про джедаїв. Тоді, може й второпав би, що штаб АТО не видає "чергових сумних указів" і позачергових теж, як і веселих і напівгумористичних. Взагалі – ніяких "указів" він не видає.

Штаб АТО видає розпорядження, але ж, знов таки, не так як пише наш "фахівець": "усім бригадам". Не хочу проводити лікбез, але наш писар може щось чув про так звані Сектори, про ОТУ в тому самому АТО і просто, про звичайну людську безграмотність та нетактовність, яка так і штовхає на написання дурощів, грубощів і нісенітниць.

По-друге, незрозуміло на що Римарук опирається, заявляючи, що треба "множити на 10 кількість офіційно заявлених штабом АТО 300-х". Таке враження, ніби в нього є своя розвідувальна мережа, що охоплює усі Збройні Сили, задіяні в АТО і через це він чітко заявляє про непрофесійність наших вояків, які, лише вдумайтесь – кожний день мають, за його заявою, втрачати не по 3-4 у середньому, а по 30-40 лише пораненими.

За такою логікою, через пару місяців, такими темпами ми б втратили усе угруповання сил в АТО. Це ж просто маячня! Відкрита і оскаженіла. Але, щоб це побачити, треба мати хоч щось схоже на мізки і бажано в голові, а не понад куприком.

По-третє, нагадаю, що наразі триває перемир'я, закріплене на міжнародному рівні і кожний рух українських військових, які найчастіше просто відповідають на заздалегідь сплановані операції армійських спеців РФ за участі ОБСЄ та російських ЗМІ, які відразу фіксують бойову активність з нашого боку і не кваплячись використовують її як компромат проти України на міжнародному рівні, звинувачуючи саме її в порушення Мінських домовленостей, а не сепарів, що для нас зараз дуже боляче. Але ж як поясниш це грамотіям, які далі свого носу не бачать, які навіть не знають, як правильно пишеться прізвище генерала, якого він намагається облити брудом. І це при тому, що Римарук натякає на давні зв’язки з генералом, стверджуючи, що "ранее, во время службы категорически высказался в адрес Бассараба".

Не знаю де він служив і де він виказувався, але я особисто не знаю, а ні такого генерала Бассараба, а ні тим паче такого "командира АТО". Знов таки, безграмотність писаки просто зашкалює, як з тим "указом АТО", так і з цим "командиром АТО". Може в Римарука і є командир відділення, бо судячи з усього, більш чим на рядового він не тягне, але це не означає, що й АТО керує такий самий "командир". Ну якщо не відділення, то взводу точно. Спеціально для Римарука – дядько, який керує АТО серед справжніх військових, а не брехливих писак називається – командувачем. Але ж нікому про це не говори, хай всі думають, що це "командир АТО".

І останнє, звинувачуючи "командира АТО Бассараба" (2 помилки в 3 словах), наш горе-патрійот, звинуватив до того ж останнього у сепаратизмі. Але ж, сепаратизм (від лат. separatus – окремий), це прагнення до відокремлення, відособлення. Хочеться запитати, де тут відокремлення? Може генерал Бессараб захоплював адміністративні будівлі і чіпляв на них триколори, чи може він проводив референдуми в "ДНР"?

Чергова демонстрація дикої безграмотності і безглуздя! Можу зрозуміти, якщо вважаєш дії штабу АТО безграмотними, то звинувач керівника в некомпетентності. Якщо маєш інформацію, що це не банальна некомпетентність, а умисні дії, скоєні в інтересах противника – російських військ, кажи прямо про зраду, але ж не про якийсь надуманий сепаратизм, навіть не розуміючи, як і кого можна правильно звинуватити.

Саме через цю дику неграмотність писаки і не зміг пройти повз його писанини, бо на жаль, такі горе-патріоти або, через свою природну обмеженість, м’яко кажучи, говорять дурниці, або ж навмисно працюють на ворога. Але ж біда у тому, що, як в першому так і в другому випадках, вони підбурюють населення нашої держави, настроюючи його свідомість в антиукраїнському руслі, являючись, при цьому, прекрасним знаряддям в руках фахівців інформаційно-психологічних операцій.

От і не зрозуміло, кому тут потрібно "зарядить берцем в ухо", як пише Римарук, чи може й – перевірити на причетність до отого самого "сепаратизму".

Я сам бачу багато дурощів в нашій армії і практично відсутність в ній реформ і дуже болячи це сприймаю, але ще більше не сприймаю брехню, чи відверту маніпуляцію свідомістю, бо за родом занять добре знаю, як це робиться і головне - з якою метою.

Так хто ж ти, волаючий про сепаратизм – необізнаний та хамовитий простачок, чи ворожий агент впливу…

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги