newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Богдан Гдаль
Богдан Гдаль
Київський активіст

Блог | Прибрав на даху

Прибрав на даху

Прибрав у дворі будівельне сміття на даху старої господарської прибудови на Теремках (на фото вона вище від гаража). Інтуїтивний поштовх виник тиждень тому.

Видео дня

Це місце, до якого ніколи не мають діло двірники, і навряд чи хтось би туди вилізав. Із землі не видно, що там робиться на даху. Але якщо дивитися згори з сотень квартир, то виходила теорія розбитих вікон в дії: люди накидали все, що збрело в голову. Навіть гумового стрибунця знайшов.

Дочекався, поки двірники почнуть збирати в машину те, що в той дворик нанесли, виліз наверх, скинув все, що туди накидали, повиривав дерева, які вже там повиростали, і замів мітлою, яку попросив у двірників.

Звісно, місце обабіч лишається не доглянутим, бо рами від старих вікон туди зносять регулярно, але крок за кроком, копієчка до копієчки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...