УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Сергій Крижанівський
Сергій Крижанівський
Директор института глобальной политики им. З. Кулика

Блог | Тепер ми готові надавати допомогу

Тепер ми готові надавати допомогу

Доброго дня, мої любі!

Видео дня

Інформація повинна бути достатньою та обгрунтованою. Для мене, те що відбулося з липня 2009 року є справжня боротьба за виживання. Впевнений, що пережите дасть досвід і Вам та допоможе в скрутний час. Описую ці події і у своїй книзі "Політ над прірвою". Слідкуйте. Перша глава вже розміщена на сайті "Обозреватель" у моєму блозі.

Готовий постійно спілкуватись з Вами та надавати допомогу. Відновлюємо роботу адвокатського обєднання "Крижанівський та партнери". Довгий час я особисто піддавався пресингу з боку кримінальних елементів банди Януковича та їх приспішників. Хто розвалював та банкротив компанію, також це особлива тема, незабаром повідомлю, з призвищами та погонялами.

Читайте: КГБ готовил Януковича еще с 73-го года

Все позаду. Ми маємо історію з 1990 року, коли була створена асоціація "Дарниця". У 1994 році вона була реорганізована в ТОВ "Юридичне бюро "Крижанівський та партнери", у 1999 році ми реорганізувались в адвокатське обєднання "Крижанівський та партнери", під цим брендом працюємо і досі. За 24 роки свого існування ми надали допомогу понад 40 тисячам клієнтів, з яких більше ніж 20 тисяч - безкоштовні. У 2003 році за створення безкоштовної консультації в інтернеті мені було присвоєно звання "Заслужений юрист України" Указом президента України.

Читайте: Як гартувалася сталь

Можу сказати відверто - я не платив за звання, як багато інших...і до інституту "заслужених" взагалі відношусь з осторогою.

Авторитет компанії "Крижанівський та партнери" буде, як і раніше, на високому рівні. Це я Вам обіцяю. Ми ведемо справи з кримінальнального, господарського та цивільного права. Партнерські відносини ми побудували з 68 адвокатами України, є в нас і своя школа підготовки молодих юристів, співпрацюємо з вищими навчальними закладами. Працює понад 11 років служба безкоштовної допомоги, шляхом консультацій, в інтернеті, де активовані білше, як 500 адвокатів та юристів. Також ми відкрили напрямок з міграційного права через компанію "Центр міграції". Зараз надаємо допомогу іноземцям в отриманні права на тимчасове, постійне проживання в Україні. Допомогаємо іноземним біженцям. Розпочинаємо роботу по еміграціїї охочих та працевлаштуванню наших громадян за кордоном. Допомогаємо в отриманні освіти за кордоном та іноземцям у нас в Україні.

Звертайтеся. Будемо разом йти до втілення Ваших мрій.

www.lawkp.com.ua

www.centrm.com.ua

www.911.kiev.ua

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...